Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok képes kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes kommunikálni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Amíg nincs tétje, tökéletesen megy, elhülyülünk, komoly dolgokról is tudunk társalogni. Amint elkezdek érezni iránta valamit, egyből blokkolok és makogni is képtelen vagyok, inkább elkerülöm. Minden esetben így van. Azt hittem, idővel és tapasztalattal, meg önfejlesztéssel kinövöm, de nem érzem még most sem az átütő erőt...


Nem vagyok debil, talán még ki is nézek valahogy, volt már párom (utána rottyantam meg ennyire). Szemkontaktus, mosoly sűrűn megvan, de valamiért nincs meg az a tudat alatti biztatás részükről... Vagy csak én vesztettem már motivációt?


2016. dec. 11. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem harapnak a lányok :D Ne gondolj úgyrá,hogy huuuu tetje van... mi lessz ha elbaltázom... Beszélgess ha úgy érzed tétje van a dolognak onnantól igazából a csaj is megértőbb lesz szerintem.
2016. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont akkor nem elnézőbb tapasztalataim szerint. Akkor előkerülnek az "ez, ez, meg ez az, amire igényem van egy férfiben", én meg ülök leforrázva és nézek magam elé, mint egy szobor.


Régen máshogy ment, de eltelt 3 év az utolsó randim óta, aztán jött egy kapcsolat, belőlem meg kiszállt minden, ami előtte voltam. És nem találom magam.

2016. dec. 11. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy azt gondolod, hogy "tétje van". Valójában nincs. Törődj bele, hogy nem tudsz mindenkinek megfelelni, és nem tudsz tökéletes lenni. Néha hülyét fogsz csinálni magadból. Nem a világ vége, mindenkivel előfordul.
2016. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Félelmetesen hasonló helyzetben vagyok. Csak én marhaságokat kezdek beszélni a csajnak, az meg azt hiszi h elmebeteg vagyok :DDD
2016. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor is érvényes ez, ha nem skalpot keresek és úgy állok hozzá, hogy komolyan szeretném és hosszútávra? Mert ő az, aki szimpatikus minden szempontból és nem akarok már tovább keresgélni. Ezt most elméleti síkon kérdezem.


#4 együttérzés! :D

2016. dec. 11. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
két szerencsétlen, én is beállok a sorba, bár én alapból hülyeségekről tudok csak beszélni, az az én bajom, komoly dolgokat nem is szeretem
2016. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!