Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek utcán...

Hogyan ismerkedjek utcán nőkkel, ha én nagyon bicskanyitogatóan tudok csak az emberekkel kommunikálni?

Figyelt kérdés

25 vagyok, dolgozom, nem vagyok szépszál fiu, buliktól megcsömörlöttem az évek alatt a sikertelenség miatt.


Internettől ugyszintén.


Nyilván élőben sincsen semmi esélyem, de azért a full megkeseredésez ezen a téren is be kell bizonyosodnia az alkalmatlanságomnak.


A probléma az, hogy nem vagyok valami kedves, nem is értem ezt az egész dolgot. Tehát nekem pl nem az a para, hogy elküld a csaj, hanem, hogy valaki megver, vagy odahivja a rendöröket.


Mert mondok neki valami olyat, ami kiveri a biztositékot. Persze én nem érzem, hogy mi baxxa ki a biztositékot a másik embernél :( Ugyhogy igy nagyon nehéz.


Az meg csak tetézi a dolgot, hogy nem nézek ki jól.


Hallom ám a sztorikat, hogy a nők azt várják, hogy őket is leszolitsa egy pasi. Persze nem "egy pasi", hanem "egy elég jó pasi"


Ha naponta leszolitaná őket 10 szint alatti pasi, akkor is ugy állnának hozzá, hogy őket nem szólitja le SENKI.


Mert ugye csak az számit, aki elég jó.


És mondjuk egy unalmas életü, semmitmondó munkájú, trottyosodó testü, mazsolafejü nő teljes bizonyossággal elhiszi, hogy neki jó pasi jár. Magas, jóképü, határozott, sikerek, de érzelmes.


2015. márc. 14. 21:16
 1/4 anonim válasza:
a bunkóságon tuti tudsz javítani. esetleg mondd el nekik már a legelején, hogy hajlamos vagy kemény beszólásokat tenni, és kérd meg őket, hogy szóljanak, ha valami túl erős volt. és akkor tudni fogod, hogy hol a határ.
2015. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az is nagyon aggasztó, hogy 130%-on kell pörögnöm ahhoz, hogy egy nő akarjon tőlem valamit.
2015. márc. 14. 21:19
 3/4 A kérdező kommentje:
PFFFFFFf, hát az instant game over :D
2015. márc. 14. 21:19
 4/4 A kérdező kommentje:
csajozás nem kétirányú dolog...elöadod valahogy magad, nem számithatsz SENKIRE, csak magadra, és ha nem voltál elég jó, akkor eltolhatod a bicót
2015. márc. 14. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!