Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért nem tudják eldönteni hogy milyen pasi kell nekik?

Figyelt kérdés
Mindennel bajuk van, ha egy pasi visszahúzódó, nem nyit akkor gyáva, balfék, nyuszika, nem férfi stb., de ugyanakkor ha az ember leszólítja a lányokat, megdicséri őket hangosan, elhívja őket valahová akkor alpári bunkó, majom, tulok stb. Sírnak azért is mert soha senki nem akarja őket felszedni (ami persze nagy kamu mert mind foglalt, persze csak a gazdag pasik kellenek), de ugyanakkor ne szólítsák le őket a suliban mert oda tanulni járnak, tömegközlekedési eszközön se mert az gáz, utcán se mert az zaklatás, munka közbe ne zavarják őket, szórakozóhelyen se mert oda haverokkal vagy pasival járnak, neten ne írjanak mert az gáz, gyáva, kocka dolog stb. Állításuk szerint nem a pénzért vannak senkivel, de mindnek gazdag, BMW-s palija van, és akkor már tökéletes, ha valaki nem gazdag akkor úgyis megtalálják benne a hibát: csúnya, kövér, nem sportol, nem divatos, alacsony, pattanásos, visszahúzódó, stb. Mindennel bajuk van, teljesíthetetlen elvárásokat támasztanak közben azt se tudják mit akarnak. Röviden: ez miért van így? Fiúk és lányok is nyugodtan válaszoljanak.
2016. dec. 13. 17:24
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
51%
Az én kedvesem se jól nem keres és még jogsija sincs, nemhogy béemvéje. Röviden.
2016. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
rendben
2016. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
A nők álszentek.
2016. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

A visszahúzódó és a nyuszi pali között van árnyalat. Ahogyan aközött is, aki mer leszólítani és aközött is, aki bunkó.

A gazdag pasi dumát is hagyni kéne, mert ha úgy lenne ahogy mondod, már rég kihalt volna a magyar nép!

Én kifejezetten örülök, ha leszólítanak itt-ott, csak kedvesen tegyék, és nem alpári stílusban.

Szerintem Te egy másik csatornát nézel! Nem a gyakorin kéne tájékozódnod, hanem kimenni a való világba.

2016. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos a többi lány nevében nem tudok beszélni, magam részéről azt tudom mondani: tudom mit szeretnék, de nem sűrűn szaladozik ilyen az utcán. Életemben kettőt-hármat, ha megismertem, de idősebb és családos volt mind.
2016. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, hogy milyen férfira van szükségem. De még egyenlőre várat magára a dolog. Kevés az olyan,ebből a típusból akik még egyedülállóak. És meg egyszer nem követem el azt a hibát, hogy olyannal legyek, aki nem olyan amilyenre nekem van szükségem!
2016. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszed nekem, hogy a pasikról is lehetne ilyen bekezdéseket is írni?

Ez történik akkor, amikor valaki csak a sztereotípiákat és általánosításokat látja, márpedig ezek gyakran ellent mondanak egymásnak.

2016. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol a jóistenben van ennyi gazdag pasi? Vagy nektek ki a tököm a gazdag?
2016. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy te egy konkrét nőnek akarsz megfelelni, hanem mindenkinek. Ezért durva általánosításokon keresztül akarod meghatározni, hogy milyen legyél, mint álompasi.


Pont ebbe buksz bele.


Olvasod, hogy A, B és C azt írja, hogy a pasi merjen az utcán odamenni. Te meg odamész D-hez, akiről semmit se tudsz, de feltételezed, hogy örülni fog. És megsértődsz, ha nem jött be. Azt Pl. nem tudhatod, hogy D-t kirabolták pár hete az utcán, fél, ha idegen leszólítja.

Te egyszerűen elvárod, hogy minden nő egyforma legyen, mindenkire ráhúzhass egy sablont.

Többek között azért, mert nem a Kiss Mancit akarod megismerni és felszedni, hanem "egy nőt". Figyelmen kívül hagyod a másik reakcióit, mert van egy forgatókönyv a fejedben, az elvárásaid alapján, hogy minek kell történnie, mit reagál a csaj, stb.


Aztán értetlenül állsz, miért szenvedsz kudarcot.


Azt is látom, hogy neked egy típus tetszik. De attól, hogy külsőre egyformák, még nem garancia, hogy ugyanolyan pasit akarnak.

2016. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azok a "mai nők" pontosan tudják, milyen férfi kell nekik. A gond csak ott van, hogy a többi nőnek is pont ugyanaz a férfi kell.
2016. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!