Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha hármas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hármas szexet akar?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, én is bejövök neki, de mint megtudtam, barátnője van, ráadásul hármas szexhez keresnek egy lányt...


Én nem akarok belemenni ilyesmibe, de azt mondta a srác, hogy barátkozásban is benne van... Vajon ezt komolyan gondolta? Mert én tényleg nem akarok bekavarni a kapcsolatukba.

(Egyébként a pasi csak külsőre jön be, szóval nem kötődöm hozzá vagy ilyesmi.)


2016. dec. 16. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Én azt mondom harapd le a farkát. És akkor az ilyen férfiak erre verik a mellüket, ezt nevezik ők komoly kapcsolatnak.. enyhén felszines:) én nem mennék bele a helyedben
2016. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez komoly kérdés?


Fiatal vagy, a hármas szex jó, ha te nem akarod akkor felejtsd el a srácot. Nem akar mást, ennyi. Ha prűd vagy ehhez vagy a barátnője nem jön be akkor hagyd. Ha meggondolod magad és benne vagy akkor hajrá.


N.

2016. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
2. Miért motiválod a rosszra, miért akarod elrontani ennek a lánynak az értékrendjét? És akkor ebből majd az jön hogy ő neki már nem elég csak sima szex 1 férfival..
2016. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

#3

Amúgy igen, mindenhonnan ez ömlik, azért van manapság ennyi biszexuális, leszbikus nő. Elferdítik a nőket.

2016. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én undorodom az ilyesmitől, mármint, hogy két lány-egy pasi.
2016. dec. 16. 14:36
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
És az a hatalmas nagy baj, hogy a 2-es válaszolóhoz hasonlók élik túl, még ők foglalnak helyet az aranytrónon, mert benne semmi hiba.
2016. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Legjobb, ha elfelejted.

Ha nem akarod a hármast és csak külsőre jön be, akkor miért akarsz vele egyáltalán barátkozni?

2016. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

3,4 ez komoly??


Hogyan lehetne elferdíteni valakit? Te ha jól sejtem férfi vagy. Te bemelegednél vagy elgondolkoznám azon hogy biszex lennél azért mert más biszexuális megosztja a tapasztalatait?


Több hármasszexben voltam, nem tudom mennyi de 100 feletti és ugyanúgy élvezem egy férfivel is a szexet mint előtte!


# 6, és amikor ilyet olvasok akkor megnyugszom hogy mindig lesznek olyan emberek akik lemossák az autómat, kihozzák az ételt, a postámat és kitakarítanak nálam. :)

2016. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Osztódj.
2016. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

#8

Nem konkrétan rád gondoltam. Te nem az elkövető, hanem az áldozat vagy. Az elkövetők azok, akik a médiát irányítják. Meg se tudom számolni, hány biszexuális, leszbikus jelenetet láttam már filmekben, úgy beállítva, hogy az milyen jó. De nem kell túl messzire menni, ott van pl Katy Perrynek az egyik agymosó dala, amiben arról énekel, hogy megcsókolt egy lányt, és milyen jó volt. Ezt meghallgatják a 10-15 éves lányok, akik még csak most érnek be, szerinted milyen hatással van rájuk?

2016. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!