Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány szórakozik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szórakozik vagy ilyen lehet?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok még sose volt barátnőm, mert olyan ocsmány vagyok, teljesen Jáksó fej, szemüveges kinézet stb :)És levelezek egy nővel, képcsere megtörtént és azt mondta tök helyes pasi vagyok és holnap talizni akar...Kicsit hihetetlen az örökös elutasítás miatt...........
2015. nov. 23. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a csaj átlag feletti szerintem.
2015. nov. 23. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden nap meg fogod kérdezni?

Igen, lehet, hogy ilyen. Mégis ennyi idősen már mi veszteni valód van, ha elmész randizni vele? Csak nyerhetsz.

2015. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben örülnék neki. Én 29 éves vagyok, és simán elmennék, bár nekem sem volt még sosem randim. És még soha, egyetlen egy lány sem látott, nem hogy helyesnek, de még elfogadhatónak vagy átlagosnak sem. Mindenki szerint ocsmány vagyok, ráadásul még alacsony is.
2015. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el holnap, aztán úgyis kiderül, ha kamu az egész, vagy ha csak szórakozik veled a csaj. Vesztenivalód nincs, óvszert azért vigyél magaddal.
2015. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár hete még egy szép, karcsú lány volt a barátnőd, aztán meg egy duci lánnyal mentél randira. Nem unod még a kamuzást, Jáksókám?
2015. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!