Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ha emiatt megszakitom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha emiatt megszakitom sorban minden kezdödö kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Elöfordul h tarskeresöben ismerkedem , akad idönkent valaki akivel hosszabb chattelesbe, videozasba bonyolodom.

Mondjuk par napig " ismerkedem". Kikötesem h csak szinglit keresek.

A pasi mondja h az , nagyon egyedul van elvalt stb de erdekes h szombat delutan ezek a szinglik mind eltünnek ugy ertem nem irnak hivnak mar intezniven , , utana elölerulnek valami atlatszo hazugsaggal h epp szombaton valami halaszthatatlan akadt stb , szerintem nem szinglik !

Aki a szombatjat van kivel töltse az nem szingli , söt az en szememben ez komoly kapcsolat ha hetvege legfontosabb estejet egyutt töltik , akkor is ha csak azt .

Persze tagadnak es mondjuk nem is igazan tartoznak magyarazattal , de utalom ahazugsagot mert javan egy szexkapcsolatom is akar , akkor nem hazudok h szingli vagyok hanem azt mondom h van egy kapcsolatom , de nem komoly.

Sajnos mindenki hazudik.

Hozzateszem h a korosztaly akivel en tartom a kapcsolatot , nem diszkozos mert 40-50 evesek, legtöbbje gyereke felnött es nincs is mindenkinek.

En ilyenkor megszakitom a kapcsolatot ,meg mielött talalkara sor kerulne .

Szerintetek igazam van ????


2016. dec. 18. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Megkérdezhetem, hogy te mennyi idős vagy?
2016. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
És azt is, hogy tulajdonképpen milyen kapcsolatot keresel ezekkel a hapsikkal?
2016. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem mindegy neked ? Ez volt a kerdesem ?

Tanulj meg valaszolni a feltett kerdesre .

2016. dec. 18. 00:50
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Tudom a választ a kérdésre, de egy ilyen pökhendi reakció után inkább megtartom magamnak. Az előző válaszolónak meg adok 2 zöldet.
2016. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát te nem vagy normális.. Tudod.. léteznek az èletben olyan dolgok, hogy család, (testvèrek, szülők, stb) barátok, hobbi, szociális élet. attól még hogy valaki szingli mèg nem azt jelenti hogy mindig ráér. Lehet vannak olyan folgok amire csak szombaton van ideje... "Aki a szombatjat van kivel töltse az nem szingli , söt az en szememben ez komoly kapcsolat ha hetvege legfontosabb estejet egyutt töltik , akkor is ha csak azt" nagyon nagyon sötèt vagy... De jobb is, ilyen buta ember megèrdemli, hogy egyedűl legyen. Attól még hogy valaki 40-50 nem azt jelenti hogy szombaton ott ül a gep elött mert semmi dolga... ilyenkor lehet a ház körül tevèkenykedni, stb mindenre van idő amire hètköznap nincs. Pont szombaton nem kéne elvárnod, hogy masok írogassanak meg ráèrjenek.Nincs igazad es az hogy az ismerkedés fázisban amikor konkrétan még nem is találkoztatok, az nem jelenti azt, hogy akkor se érne rá hétvègèn amikor már együtt vagytok. Csak mivel mèg friss az ismerettsèg, nem vagy olyan fontossági sorrendben. és ezt nem is várhatod el.
2016. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szar az emberismereted, ha nem tudod eldönteni ki hazudik és ki nem, ezért azt mondod, hogy mindenki hazudik, és így lelépsz.

Nem jogos... Inkább csak arról tanúskodik, hogy fogalmad sincs mit csinálsz és ennyi erővel még azok is átvághatnak, akik amúgy nem is akartak.

2016. dec. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát ilyen felfogással és mondorral legalabb megkíméled őket magadtól.

Ne haragudj de nem mindenkinek annyi az élete hogy egész nap el chatelgessen.

Van szociális élete az embernek család, barát, munka, hobbi, pihenés, kikapcsolódás.

Kicsit változtatni kellene a felfogasodon mert ez így elég szánalmas és gyerekes.

2016. dec. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 omba ***** válasza:
0%
Jogos. A szingli ritkán foglalt hétvégén, Karácsonykor... stb.
2016. dec. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En a szombat estemet tegnap sajttorta keszitessel toltottem, mig a baratom egy tavolibb varosban temetesen volt. Egyikunket sem tudtad volna elerni, ha "velunk" ismerkedsz. Eleg butasag azt feltetelezni, hogy aki szingli, annak szabad a "het legfontosabb esteje". Az embereknek van ám elete, tudod... csalad, hobbik, baratok... akinek meg nincs, azzal jobb nem is ismerkedni.
2016. dec. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szingli vagyok. A szombat délutánjaimat, estéimet a barátaimmal vagy a családommal töltöm, ha éppen nem dolgozom, mert hét közben nincs rájuk időm. Hülye vagy, ha azt hiszed, azért mert valaki szingli minden egyes szombaton egyes-egyedül ücsörög otthon az internet előtt és a társkeresőket bújja. Ilyen felfogással inkább maradj egyedül!
2016. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!