Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder a helyes pasik társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder a helyes pasik társkeresője?

Figyelt kérdés

Átlagos szemüveges pasinak mondanak. Neem vagyok helyes de csúnya sem.

Tinderen jó ha napi egy pár lesz pedig a csúnyább duci nőket is jelölök


2016. dec. 18. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel én is rajta vagyok, ezért biztosan nem.
2016. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Minek jelölsz olyan nőlet, akik nem is tetszenek? Ez szánalmas és gerinctelen azokkal a nőkkel szemben is.

22/L

2016. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A felszínes emberek társkeresője.
2016. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Utolsót kiegészíteném. És a lelkisérülteké is.
2016. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
+ csomóan a vállalkozásukat hirdetik
2016. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csúnya (sőt, még helyesnek is tartanak sokan, legalábbis a visszajelzések és az eddigi tapasztalataim alapján), de Tinderen speciel nincs sikerem.
2016. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az a kiköpött helyes arcú pasi -de ronda sem - átlagos sportos test, intelligens, odaadó életrevaló stb... lányok szokták keresni a társaságom de csak barátilag - TINDEREN még sincs párbaállásom, jó ha 1 szökőévben 1x. Örülj neki ha napi 1 párt bedob neked :D

27/F/Miskolc

2016. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát srácok, én a mai mércével mérve kifejezetten nem vagyok helyes pasi, sőt, alapvetően nem vagyok jóképű, inkább ijesztő, durva arcom van, hiányos a fogsorom, nem sokat adok az öltözködésre, szakadt vagyok, rokker vagyok, nem különösebben ápolt, nem is nyomkodom feszt a tindert, de még így is hetente átlag 2 match-em van, pedig nem a bányarémeket jelölgetem be, hanem a szép csajokat.

Mondjuk pénzem van, de ez a fotóimon nem látszik, se a bemutatkozásomon, szóval valamit rosszul csináltok.

2016. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 8 Milyen bemutatkozást írtál, és milyen képet raktál ki, egész alakos, vagy csak arc, vagy valami egyéb? Taníts mester! :D
2016. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudlak tanítani, mert nem direkt csinálom, csak adom a frankót, és nem vetítek.

Van egész alakos képem is, közeli is.

Bemutatkozásnak meg annyit írtam, hogy alapvetően szarok mindenre, nem érdekel a divat, utálom a plázákat, a b-zi zenét, a nagyvárosi életmódot, kiégett vagyok és cinikus, dohányzom, sörözök és koncertekre járok, nem keresek társat se, mert túl defektes vagyok hozzá, de pár korsó sörre bármikor vevő vagyok.

És ez így is van.

És jönnek. Most is van 4 tök szép csaj match-em hetek óta, akikre rá kéne írjak, de nincs kedvem hozzá..

2016. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!