Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nagyon nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nagyon nehéz párt találni, egy olyan pasiként, aki állítólag helyes, de nem az a tipikus "macsó"? De azért nem arról van szó, hogy rossz ránézni.

Figyelt kérdés

Egy kulturált embernek tartom magam, igen vannak minimális elvárásaim, a partneremmel kapcsolatban, de kinek nincsenek? Mégis valahogy szinte mintha nem is léteznék, az ismeretlen lányok körében. Akikkel jóba vagyok, nagyon jól tudok beszélgetni, szóval nincs gond azzal, hogy legyen téma, feltéve ha a másik fél is vevő a beszélgetésre, és nem csak elvárja hogy szórakoztassam. Nagyon sok olyan lánnyal beszélgettem, akikkel kezdetben lehetett beszélgetni, de amikor így elmúlt a kezdeti lelkesedés, akkor ott így meg is szakadt az egész ismerkedési folyamat.

Nem szoktam általánosítani, és nem is az én műfajom, de sajnos tényleg van egy olyan réteg, mind fiúban, mind lányban akik csak szinte a külsőségekre mennek.



2016. nov. 22. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd jön az illetékes női különítmény, és jól megaszondják neked, hogy csak és kizárólag te lehetsz a hibás, mert mindig rosszul választasz, vagy valamit mindig rosszul csinálsz, esetleg nem vagy elég szórakoztató stb., szóval már kezdheted is szégyellni magad. Egyébként sajnos olyan világban élünk, ahol egyre nő az emberek közötti távolság, plusz alig akad olyan ember, akivel értelmesen lehetne kommunikálni (nemtől függetlenül). Ha megnézed a csajokat, mintha zombik szaladgálnának, érzelemmentesek, belebuzulnak a mobiljukba, de ha szóba is állnak veled, akkor is nagyon nehéz az érdeklődésüket hosszabb távon fenntartani, és esetleg színvonalas beszélgetést folytatni a világ dolgairól, filmekről, könyvekről (nem ilyen Nora Roberts-féle szaaaarokról van szó), politikáról, társadalomról, akármiről. Sokszor hallgattam pl. egyetemista lányokat, társaságban miről beszélnek: berúgásról, buliról, haverokról, órai dolgokról, és kb. ki is merült a repertoár. Életem során csak nagyon kevés olyan nővel sikerült beszélgetnem, akinek ennél tovább terjedt a látóköre, és aki merte is vállalni a véleményét. Én úgy tapasztaltam, hogy az emberek többsége azt várja a másiktól, hogy őt udvari bolondként szórakoztassa, nehogy már neki is hozzá kelljen tennie valamit a beszélgetéshez.
2016. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon pontos, amit az első írt!
2016. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%

Azért mert minden nőre legkevesebb 50 pasi jut.

Tehát te vagy nekik alárendelve, így azt tesznek veled mit csak akarnak.

A kulturáltság senkit nem érdekel csak mondom.

2016. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is nehéz. Évekig szoktam egyedül lenni két kapcsolat között. És nem tudom hol vannak azok a férfiak, akik passzolnának hozzám. Nem vagyom se ronda se ostoba, nem nyomkodom mindig a telefonom, nem a facebookon élek... Lehet ez a baj. Csak egy átlagos pali, akivel lehet filmezni sörözni, röhögni, sétálni stb. Cserébe elvárások elvárások hátán, vagy még ott a sok izomember meg az ecsetfej kategória. Ritka, nem csak a palik problémája a pártalálás.
2016. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
#4: Vannak rendes, normális átlagos hapsik, csak rendszerint őket szórjátok ki az első pillanatban, mert valamiért nem szimpatikus nektek az illető, és meg sem akarjátok ismerni, hogy miért ilyen. Amúgy meg érdekes, hogy állítólag nektek elég egy átlagos, szerethető hapsi, aztán ha jelentkezik valaki, akkor meg azzal jöttök, hogy ez így túl kevés, az a minimum, hogy rendes legyen, családcentrikus, ne legyenek káros szenvedélyei, tudjon sütni, főzni, mosni, vasalni, legyen határozott, humoros, laza, társasági ember stb.
2016. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont ezen okok miatt írtam le, hogy nem szoktam általánosítani, mert biztos hogy fiúbán és lányban is megvan az általáltatok említett réteg, hogy lenézi/ nem becsüli meg az ellenkező nemet, és az miatt alakul ki szerintem elég sok emberben az általánosítás, hogy az összes pasi csak megcsalja a lányt, és az összes csaj csak a kocsira/pénzre megy rá.
2016. nov. 22. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol az átlaghoz, ezért igényeid sem átlagosak, ez az oka hogy nehéz párt találni.
2016. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kevesebbet beszélgessél, többet szexeljél.
2016. dec. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem találod a megfelelő helyet, ahol keresgélni kell! Nyugi én sem (26F)! Mindenki foglalt, aki egy kicsit is elüt a "növény" és "udvari bohóc kereső" kategóriától.


Az #1 egyébként nagyon jól beszél, de a többi hozzászólás is tetszik!

2016. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, jók a válaszok. De, mi van, ha nem vagy a helyeden, vagy nincs még itt az ideje, vagy nem az a megfelelő számodra. Olvastam egy idézetet: az ember tervez, és az lesz meg, aminek lennie kell" . Nem tudjuk mindig siettetni, befolyásolni. Fel szoktam tenni a kérdést, hogy minek kell barátnő? Mert másnak már van, és ciki, hogy nekem nincs? Hogy jól érezzem magam? Nem jó indíték. Én úgy gondolom, hogy az a jó indok, hogy a másiknak jó legyen. A házasság, vagy társ, önként vállalt szolgaság Feldmár szerint. Ha nincs kész lelkileg az ember egy kapcsolatra, és úgy megy bele, akkor abból szakítás lesz. Meg kell érni lelkileg, agyilag is egy kapcsolathoz, hogy jó legyen. Sok fiatalnak azért van 10-20 barátnője, mert nem érett meg a dologra, különben nem váltogatnák. Ezt tudtam összehozni két feles után. Persze nincs igazam, de én így látom. Linkeltem már KT: https://www.youtube.com/watch?v=pkf858jR9-w

https://www.youtube.com/watch?v=U7SVSWGoFZI

2016. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!