Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok. Ti miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok. Ti miben és hogy változtatok, hogy társat találjatok?

Figyelt kérdés
Talán rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de itt arra gondolok, hogy akikre a huszas éveikben talált rá az (első) szerelem és azelőtt szerencsétlen volt ezen a téren, vagy önbizalomhiány hátráltatta, azok hogyan változtattak magukon (külsőleg, belsőleg) és fordították meg a helyzetet? Hogyan sikerült párt találni? Az elhatározás, változás után mennyi idő telt el mire párt találtatok? Puszta kíváncsiság és szívesen olvasnék sikersztorikat :)

2016. dec. 18. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A párom megtanított szeretni és elfogadni magamat :)
2016. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már harmincas vagyok,de a boldogság akkor talált rám amikor megtaláltam a nőt akit egész életemben kerestem.

Először azt hittem ő túl szép,túl tökéletes minden szempontból hozzám,de ő másképp gondolja.Ő érzi szerencsésnek magát,hogy rám talált.Vagyis mindketten ezt érezzük és már el tudom hinni neki,hogy én vagyok számára az igazi.Számomra pedig Ő az!

2016. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összeszorítottam a fogam, mély lélegzet, majd próbáltam nem úgy viselkedni mint egy megvert kutya, aki farokbehúzva menekül mindenki elől. 3 hét után lett kb párom, miután eldöntöttem, hogy kilépek a csigaházamból, de kellett 1 év az egyetemen, mire nem hátráltam el az emberek elől és képes legyek normális lenni a társaságban, anélkül nem ment volna. 3 éve vagyok együtt a barátommal, pár hónap és összeköltözünk :)
2016. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szintén a csigaházas sztori. Én úgy voltam félénk, hogy mindenkire úgy néztem hogy mentem leharapoma fejét, közben csak féltem, hogy ha közel engedem őket, kihasználnak.
2016. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Elhatároztam, hogy nem futok a fiúk után, nem csinálok magamból többet bolondot. Nem fogok úgy viselkedni, ahogyan "elvárják", olyan ruhát veszek fel, ami tetszik, arról beszélek, ami érdekel, nem követem ötéves terv szinten a jó tanácsokat, hanem csak magamat adom. Nem terveztem többet előre, nem görcsöltem, nem projekt szinten kezeltem az egészet, hanem egy kicsit a sorsra bíztam a dolgokat. Két hónap múlva egy koncerten találkoztam a párommal, akinek bejöttek a fura dolgaim, és már négy éve együtt vagyunk.
2016. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!