Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy ha valaki pl 23 évesen szűz akkor "ott valami baj lehet"?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert baj is van, kicsit sem normális dolog. Ha nincs igénye az embernek azért, ha meg nem tud társat szerezni, akkor azért. Tudom, mert én is ebbe a helyzetbe kerültem, és pont 23 vagyok.

Az más kérdés, hogy undorító dolog, amikor az emberek megvetik az ilyeneket, mintha bűnösök lennének, és titkolózni kell.

2016. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért a férfiak többsége nem azért szűz ennyi idősen, mert őszinte meggyőződésből várja az igazit. Ha valaki csak 15-16 évesen kezd el érdeklődni a lányok iránt, akkor is van 7-8 év, mire 23 éves lesz. Ha azalatt nem jön össze semmi, annak szinte biztosan oka van és nem csak balszerencse (hozzáteszem, nekem sem jött össze 23 éves koromra, pedig lehetőségem lett volna rá, de sok olyan belső gátlásom volt, amelyen túl kellett lépnem - nem is az a baj, ha valakinek később vagy nehezebben jönnek össze a dolgok, hanem ha egyáltalán nem ismeri fel a problémáját vagy éppen kifogásokat keres és áldozatként tekint önmagára, ahelyett hogy szembenézne ezekkel a problémákkal és fejlődne).
2016. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

" kicsit sem normális dolog. Ha nincs igénye az embernek azért, ha meg nem tud társat szerezni,"


Most komolyan ez nem csak az ő hibája. Most ha egy átlag nőnek ilyen 6-7-es kategória Isten Köpönyege nem elég.

Mer ő van forban neki van pinája amivel simán kiskutyát csinálhat a pasiból kb bármelyik csaj.

Azt kérhet amit csak akar és ha nem kapja meg viszlát keres egy másikat. Minimum 100-at fog találni helyette.


Az nem a pasi hibája h egy nő ilyeneket vár el h legyen saját lakás, sok zsé, jó külső, izmos, vicces, társasági ember, meg a világot megmentő szuperhős.

Na ilyen a nők 95%-a.


Am én a helyedben elmennék egy hivatásoshoz. 15 E-és kész. Mer ha nők kegyére vársz na akkor még 40 évesen is szűz leszel. Nem viccből mondtam.

2016. dec. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg ott tényleg valami baj van.
2016. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

10:

De a kérdés és a kérdező szövege pont rád is igaz.

"Ott valami baj lehet"

Nálad is valami baj van és ezt te is elismerted. Nálad a kinézettel van baj. Ezt nem tagadja senki, sőt pont egyetértünk veled.


11:

Nem bűnös vagy, csak az átlagnál bénább EBBEN. Ez az igazság? Ennek kimondása bűn? Vagy még te sem ismerted be magadnak? Én meg az átlagnál bénábban focizom. Valahogy be tudom ismerni ezt magamnak.


13:

Az első lépése egy lúzer férfinak (mint amilyen én is voltam kb 20 éves koromig), hogy beismerje hogy az ő hibája is. Akik állandóan másokat okolnak az életben a saját életük miatt, azok a legszerencsétlenebbek. Magadat hibáztasd, ne másokat. Amikor én elkezdtem így csinálni, nagyot fejlődtem előre az életben.

Másokat nem tudsz megváltoztatni, magadat viszont igen.

2016. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Mert ott tényleg hatalmas baj van! A szüzesség nőknél erény. A tisztaság, az erkölcsösség, a nehezen kaphatóság jele. Egy jól kinéző vonzó szűz lányt megszerezni a legnagyobb dicsőség.


Nem hiába mondják, hogy ellentétes nem. Ebből következik, hogy a férfiaknál ez nem egyszerűen baj, hanem K*RVÁRA GÁZ! Miért?


Mert a férfiak biológiailag arra vannak kódolva, hogy minél több nővel minél többször szexeljenek. Egy átlagos tizenéves fiúnak kb. 10-20 másodpercenként (!) jut eszébe a szex. A férfiagy szexközpontú, ez a cselekvéseinek legalapvetőbb mozgatórugója.


Na mármost tegyük fel, hogy te 13 évesen már kívánod. Ne tagadd, a legtöbb egészséges fiú már akkor kívánja. Ez azt jelenti, hogy te TÍZ ÉV ALATT EGYETLEN EGYSZER SEM tudtál eleget tenni a legalapvetőbb szükségletednek. Egyetlen egy alkalomból sem voltál képes szexhez jutni, egyetlen nőnél sem sikerült elérned, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen veled.


Na EZÉRT mondják, hogy valami baj van. Megjegyzem, ez nem lenéznivaló dolog, hanem ez egy szörnyű tragédia. Tragédia, mert itt az egyik legalapvetőbb szükségletedről van szó.

- Ha nem jutsz vízhez napokig, mi történik? Hát szomjan halsz.

- Ha nem jutsz ételhez hetekig, mi történik? Hát éhen halsz.

- Ha nem jutsz levegőhöz percekig, mi történik? Hát megfulladsz.

Ugyanilyen alapvető szükséglet a férfiak számára a szex is, és bizonyos idő után itt is hasonló iszonyú következményekkel jár, ha nem tudod kielégíteni.


És sajnos ezt nem csak könyvekből tudom, vagy az internetről: tapasztalatból is. Nekem 23 évesen lett az első barátnőm, de addigra, ami mentális károkat elszenvedtem, azt félek, hogy egész életemben nem fogom kiheverni. Hiába lettem már most külsőre vonzóbb, személyiségre érettebb, sokkal társaságibb ember. A fiatalkori szexuális élmények kimaradtak, és ebből pusztító lelki sérüléseim származnak.


De ha nekem nem hiszel, elég, ha itt gyakorikerdesek.hu-n, vagy más fórumokon olvasgatod a megfelelő témákat. Tele van a fórum lelkibeteg 20 feletti szüzekkel.


Szintén ajánlom még Elliot Rodgers életrajzi írását. Nagyon érdekes volt számomra olvasni, hogy ahogy egyre idősebb lett, hogyan őrült bele folyamatosan a teljes kudarcába a nők terén. És ahogy olvasom a névtelen fórumokat, rengeteg hasonló vonást látok a 20 év feletti szüzességben szenvedő fiúknál.

2016. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése, 28 évesen még szűz voltam, mégsem lettem lelkibeteg. Így alakult, inkább tettem ellene önsajnálat helyett.
2016. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#13 Igazad van, hogy a nők 95%-a milyen, de egy férfinak képesnek kéne lennie felkutatni legalább egy, normálishoz hasonlót 23 év alatt. Nekem ez a kinézetem és a gátlásosságom miatt nem jött össze (egyik sem normális dolog!).

#15 Sokszor felmerült már baráti társaságban ez a téma, és a férfiak mindenféle hulladéknak elhordják azokat, akiknek nem volt még barátnője, vagy nem "húzott" meg egy pár nőt legalább. ("Milyen férfi ez, tuti nője sem volt még" közben röhögnek)

A nők sem sokkal elnézőbbek, csak nem mondják ki. Na egy ilyen környezetben én tuti eltitkolom, mi a helyzet.

#11 vagyok.

2016. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!