Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 23 éves (kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 23 éves (kevésbé szép) lány csoporttársam, akivel nagyon jó barátságban vagyok. Barátok vagyunk, beszélgetés után elsírta, hogy soha nem volt barátja, én meg nagyon jó vagyok hozzá, még mindig szűz, és nem venném-e el neki. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Annyira nagyon kifakadt és megmondta ha nemet mondok akkor már tényleg öngyilkos lesz, nem mertem neki megmondani rögtön hogy nem. Holnap megyek vissza egyetemre, valami tanács hogyan mondhatnám meg neki? Légyszives mert teljesen tanácstalan vagyok.
2012. dec. 2. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mond h szerinted nem te vagy neki a megfelelő, meg h elrontaná a barátságotokat
2012. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak hisztizik sz*rd le 99% hogy csak hülye.. nem egy ilyen barátnőm volt egyik se tette meg -.-
2012. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondolod? Egész héten ezen paráztam. Akkor tényleg csak mondjam meg neki simán? Nem tesznek kárt magukban?

(ez a utolsó kérdés szánalmasan hangzott, de egyszerűen ketyeg a óra holnapig)

2012. dec. 2. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Add meg az elérhetőségét! :D
2012. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, mondd meg neki, hogy nem te lennél a megfelelő.


Ha mégis kárt tenne magában, öngyilkos lenne az nem a te hibád lenne. Ha egy ilyen elutasítás hatására végezne magával akkor valószínűleg már komoly gondok voltak a fejében.

2012. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sírd el te is magad, hogy impotens vagy... Csak ebben az a rizikós, hogy szétkürtöli az egyetemen:D
2012. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha kinéz vhogy csináld meg de ne legyél túl romantikus me beléd zúg, én kihasználnám a lehetőséget xd
2012. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát valahogy megpróbálok akkor egyenes lenni. Csak még nem tdom hogyan mondjam meg.


Semmi esetre sem tenném meg vele, nem azért mert csúnyácska, de semmi olyan vonzalmat nem érzek iránta.

2012. dec. 2. 17:24
 9/11 anonim válasza:
Naa mi tortent végül? ?
2017. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mongyadmánmeglégyszii!
2020. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!