Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják rám azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják rám azt, hogy "szűz k. rva"?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy szűz k.urvát arra az adott illetőre használják aki kikezd és flörtőlget fiúkkal illetve férfiakkal és eközben semmit sem akar attól akivel ezt "játssza"

Úgy gondolom, hogy nem vagyok ilyen még azzal sem kezdeki aki tetszik mert van barátom eléggé régóta...


2013. szept. 5. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána a szó jelentésének.
2013. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem belőled ki lehet nézni ennyi alapján is, hogy rád igaz.
2013. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Jah. XD
2013. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A. Bundy ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy simán csak sértésként használják rád?
2013. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha senkivel nem kezdesz ki , mert van csávód , nem tudom miért mondják rád.. Én azokra szoktam mondani , akik teszik a fejüket , de nem akarnak semmit , meg úgy általában akik olyan ejj de nagy jánynak hiszik magukat
2013. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudjuk megállapítani drága, nem ismerünk (:
2013. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Olyan nőnemű egyed, aki úgy viselkedik, mint egy prostituált, ám nem/nem is fog közösülni senkivel.

Általában szokásuk a férfiak fejét elcsavarni, de mindez csupán arra jó, hogy szórakozzanak vele/bizonyítsák csábítóerejüket."


Ha nem adsz rá okot, valószínűleg nincsenek tisztában a szó jelentésével, csak vagányul hangzik :)

2013. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4: Miért akarnának megsérteni? Ha így is van miért mondják sokan?

5: Nem vagyok olyan

2013. szept. 5. 22:34
 9/11 A kérdező kommentje:

6: 2-es válaszoló megtudta állapítani 3 mondatból, hogy az vagyok.. :DD

7: Lehet

2013. szept. 5. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint, mert én egy kikurt zseni vagyok, azért.
2013. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!