Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem lennék őnbizalomhiânyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lennék őnbizalomhiânyos akkor tudnék beszélgetni a nőkkel? Köszőnés után szinte nem tudok mondani semmit. Valaki van hasonló szituban?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz mondani semmit? Mitől félsz?
2016. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nőképeddel van gond. Vagy ismeretlennek, vagy felsőbbrendűnek tekinted őket, nem gondolod? Ha tudnál úgy rájuk nézni, mint teljesen egyszerű, de amúgy érdekes emberekre, akkor lehet, hogy könnyebben menne.
2016. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért.Egy beszélgetést se tudok velük el kezdeni.Nem tudom miről kell velük beszélni.Eléggé lehetetlen dolgok ezek!
2016. dec. 20. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Pont ezt mondom. Másokkal (fiúkkal, srácokkal, férfiakkal) miről beszélgetsz? Na, ugyanarról beszélgetsz a nőkkel is. Mi érdekel téged, mi érdekli őt, minek örül, mik a problémái, stb. Nem kell semmi különlegesre gondolni.


Én sem vagyok az üres duma híve, nincsenek sablonszövegeim, és nekem is viszonylag nehezen megy az ismerkedés a legelején. De pont ezért arra figyelek, hogy milyen érdekes dolgokat, értékeket látok meg egy emberben, mert akkor máris van valami, amiről lehet beszélni.

2016. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%

Előszőr is figyeld meg,hogy miért nem megy a beszélgetés a nőkkel, mi az oka, mi gától téged lelkileg abban,hogy beszélgess velük.Múltbéli csalódások? Önbizalomhiány és félénkség? Gondolkozz el, mi az oka ennek ezután jöhet csak a változás, mely lassú folyamat és fokozatosan kell megtenni. Mosolyogj és bátorság a nők nem fogják leharapni a fejed, sőt szeretik ha a pasi beszéget kérdez érdeklődik figyelmes. Kezdő téma lehet az,hogy hogy van, hogy telt a napja,hétvégéje,hete. Itt lehet,hogy mesélni, fog és ha nem félénk nem hagyja abba egy jól köszi válasznál. Ha visszakérdez te se egy jól köszivel válaszolj, bővitsd ki egy mondattal minimum...Aztán hozz fel egy témát pl mi a hobbija, ezt meg lehet beszélni srácokkal is és nőkkel is érdeklődj afelől,hogy miket szeret pl hobbija filmnézés akkor kérdezz rá, milyen filmeket szokott nézni melyik a kedvence milyen katogoriát szeret melyiket nem, kedvenc színész színésznő stb...néz-e sorozatokat egy ilyen témát könnyű továbbvinni. A hobbik mindig jó téma ha rajzolni szeret akkor is lehet tovább vinni a témát pl: ki a kedvenc művésze van-e kedvenc alkotása stb... Másik téma lehet a jővője ha tanul mit tanul mivel fog a jövőben fogalkozni, milyen munkát szeretne, ha dolgozik mesélhet a munkájáról és annak jövőbeli terveiről. Ha mesélni szeretnél és nem kérdezni felhozhatod témába a minap láttam egy jó filmet, mesélhetsz kérdezhetsz,hogy látta-e mit gondol bízonyos részekről stb...ugyanezt lehet könyvvel is , nemrég olvastam egy jó könyvet... Vagy nemrég olvastam egy érdekes cikket az interneten/újságban mesélsz becsatlakozik stb... A lényeg,hogy merj érdeklődni. Ha nem érdeklődik ő te kérdezz, ha úgy érzed nem tudsz mesélni, akkor kérdezz mindig bátran. Sose gondolj arra,hogy ó ez őt úgyse érdekli (tapasztalat), mert lehet,hogy pont fogja, vagy ha nem is szerené,hogy felszólalj és kérdezz. Légy bátor, és esetleg keress olyan nőket akik bátrabbak és kevésbé csendesebbek, és akkor ők kihozzák belőled a nem önbizalomhiányos éned, és "vezetik" a beszégetést... Gondolj ki előre témákat, legyen a tarsolyodban egy kettő.Sok alaptéma van ismerkedésnél ez lehet a család pl vane testvéred, háziállatod,hobbik,tanulás,munka,tervek,utazás,zene,filmek,sorozatok,könyvek stb... Az önbizalmadat meg növelheted is. Végezz el pár Önismereti tesztet,hogy megismerd önmagad, ezek hasznosak linkelek párat a válaszom végén. Ilttve vannak önbizalomnövelő előadások, olvasmányok,könyvek,idézetek, zenék a neten. Nézz utána én is linkelek párat ezek közül is és növeld az önbizalmad,mosolyogj és csináld végig! Szép estét!

Önismeri tesztek:

[link]

[link]

Önbizalomnövelő cuccok:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/results?search_query=%C3%B6nbizalomn..

https://www.youtube.com/watch?v=vFvYiqZSj0s

https://www.youtube.com/watch?v=CrqULN2Xr5c

https://www.youtube.com/watch?v=2V7yeUqMliA

https://www.youtube.com/watch?v=h2OEJ2svGuk

Remélem segítettem! :)

2016. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2016. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
beszélgess a kulázásról, nekem bejön
2020. febr. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a négy fal közt élnéd az életed, hanem ki is mozdulnál néha, meg érdekelne bármi is, lennének barátaid, akkor talán lenne más beszédtémád is, nem csak, hogy te milyen szerencsétlen luzer vagy.
2020. febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8 as

Mégis hova mehetnék egyedül?Max beülni tudnék valahova. De az elég ciki szerintem.Mi mást tudnék egyedül?

2020. febr. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!