Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek úgy rám 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek úgy rám 35 éves férfira a kollégák, ismerősök, hogy mi van veled, van párod, feleséged, családod? Hogy hogy nincs? Beteg vagy?

Figyelt kérdés
Nem, csak nem igénylem a párkapcsolatot. Sokat sérültem bennük az elmúlt években, nem kell az átverés, megcsalás, veszekedés. Miért baj ez? Szerintem elfogadottabb, mint rossz kapcsolatban élni. Nem?
2016. dec. 20. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy NÉZNEK RÁD? A te fejeddel van valami baj.


Egy dolog hogy léteznek előítéletek, sztereotípiák valóban. De azok azok, amiket kimondanak neked. De ez beteg hogy nézésekbe is ilyeneket látsz bele.


Erre egy pszichológus is azt mondaná, hogy azért látsz bele ilyeneket, mert ez valójában a te problémád is és nagyon zavar téged is, hogy 35 évesen egyedülálló vagy

2016. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A néznek rám mögött értsd: mondják.
2016. dec. 20. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
és kit érdekel, hogy mit mondanak? Évek alatt hozzászokhattál volna, megtanulhattad volna kezelni.
2016. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:

30 körül engem is rendszeresen próbáltak buzerálni ezzel, amikor épp egyedül voltam. Eleinte elkövettem azt a hibát, hogy megpróbáltam őszintén megmagyarázni az okát. Az eredmény az volt, hogy sajnáltak és/vagy ufónak néztek. Aztán eljutottam odáig, hogy csak és rajtam kívül a világon senkinek semmi köze hozzá, pláne azoknak nem, akiken látszik, hogy szar a kapcsolat vagy napi szinten hallom őket panaszkodni, hogy így gáz, úgy gáz a másik.

Úh egy 5 éve leszarom, hogy ki mit szól az aktuális családi állapotomhoz.

2016. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is b-sztatnak ezzel. De lesz-rom. Ezt javaslom neked is.
2016. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége képtelen megérteni azt h van aki másképp tervezi az életét.

Ezt egyébként megelőzhetted volna azzal mikor kérdik, h

Figyelj ezt hívják MAGÁNÜGYNEK, SKH, NEM A TE DOLGOD.

LELEHET KOPNI, CSŐ.


És akkor nem hagysz magadon támadási felületet.

Mert ha csak megtudják h kilógsz a sorból mint legyek a szarra rád fognak szállni. És élni nem fognak hagyni.

Saját tapasztalat a köv témákat kerüld munkahelyen.


- Kivel dugsz

- Mennyi zséd van

- Hol élsz

- Későbbi magánéleti terveid.


Ha csak nem akarsz frászt kapni a sok hülye hitterítőtől.

Megjegyzem h ezeknek am semmi köze a munkához szal felesleges lenne még csak felhozni is.

De a úgy általában a magyarok sportot csinálnak abból h beleugassak más privát életébe.

Borzalmas szokás.


Ha már úgy érzed kezdesz idegösszeomlást kapni a sok "jó tanácstól" keres megadnak új melóhelyet.

És ott nehogy megmond az ilyeneket, mert kezdődik minden előröl.


Am részvétem. Tudom mit érzel.

2016. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mert ez lenne a társadalmilag elfogadott. Én is ezt látom a kollégáktól, bár nem ilyen nyíltan. Inkább arra célozgatnak, hogy meleg vagyok. És tényleg! :D
2016. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!