Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha aranyosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha aranyosnak tartanak, és nem szexinek?

Figyelt kérdés

Vannak azért, akik szerint dögös vagyok, de kevesen mondanak ilyet, a többség szerint aranyos, kedves lány vagyok, lefeküdnének velem szívesen, de ennyi.

Pedig próbálok nőiesen öltözködni, pl. nyáron is mindig nyári ruhákban járok, de valahogy a kisugárzásom nem olyan.


Hogyan lehet ezen változtatni?


2016. dec. 21. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan, lehet, hogy az én agyi szintemmel van a baj, de ha rám azt mondják, hogy aranyos, kedves és szép lány vagyok, én ennek örülök, és nem keresem még a kákán is a csomót, hogy most miért nem azt mondják rám, hogy szexbomba?!


Komolyan, örülj, hogy ettől nagyobb problémád még nincs az életben, hogy nem azt mondják rád, hogy szexi, hanem azt, hogy aranyos és kedves lány!

2016. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Azt mondod, így is szívesen lefeküdnének veled, akkor meg mi a baj? :)

Egyébként ne aggódj, veled valószínűleg inkább el tudnak képzelni egy komoly kapcsolatot. Ne akarj másnak tűnni, mint amilyen vagy.

2016. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vegyél rövid szoknyát, és hosszú csizmát. Sminkelj erősen. Ha meglátsz egy férfit, nézz a szemébe, és nyalogasd közben a szádat. Esetleg írd ki a homlokodra, hogy "Dugjatok meg!". Remélem, segítettem!
2016. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem örülök neki, mert szerintem ezt akkor mondják, ha nem akarnak megbántani, de amúgy nem jössz be nekik.
2016. dec. 21. 16:53
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

De egy pesszimista életunt csajt vagy! Persze, hogy nem akarnak veled lenni, hisz ki akar egy olyan libával lenni, aki azonnal a hibát keresi még a jóban is?


Veled van egyedül a baj, és nem a többiekkel! Nőlj fel agyilag kislány!

2016. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Dehogy, én pl mindig csak aranyos, cuki lányokkal ismerkedtem/voltam kapcsolatban. Valahogy az vonz, ha sugárzik róluk a kedvesség. :)

Szóval nem jelent ez rosszat, van sok hozzám hasonló fiú, férfi. A bombanőknek szerintem nehezebb dolguk van, mint neked, mert sokan üresfejű cicababáknak tartják őket, még akkor is ha tök értelmesek.

22/F

2016. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát igazából elég furcsa a helyzet, mert mindig az van, hogy szexet akarnak tőlem, aztán miután megismernek kicsit jobban, utána mondják, hogy nagyon aranyos lány vagyok, de nem akarnak semmit. Én ezt nem igazán értem. :D
2016. dec. 21. 17:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg azt jelenti, hogy többre tartanak annál, hogy 1-2 menetre összejöjjenek veled.
2016. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem mindenki mondja meg szemtől szembe a neki tetsző lánynak, hogy szexi vagy. Ezt ritkán mondják meg, azt viszont sokkal gyakrabban, ha egy lányt aranyosnak és kedvesnek tartanak, úgyhogy én itt nem látok problémát...
2016. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A nők 90%-a nagyon próbál "szexi" lenni. Már unalmas.
2016. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!