Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi zavarna titeket jobban az első alkalomkor az új párotokkal?

Figyelt kérdés

1. Ha szőrteleníti odalent vagy ha nem szőrteleníti ?

2. Melyik változat lepne meg jobban ?

3. Akkor is lenne orális ha nem szőrtelenít ? (de tiszta)

4. Zavarna e ha megkínálna egy whiskys kólával az első szex előtt? (első kettesben levéskor)


2016. dec. 22. 18:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor úgy szeretem ahogy van! :) Számomra nem feltétel, h egy férfi lent szőrtelenítsen! Miért ne lenne akkor orális? :D
2016. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Szortelenitsen,a tobbi nem lenyeges
2016. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
61%

Nekem személy szerint nem jön be ha egy pasi teljesen szőrtelen akárhol is :D

A whisky elég karakteres, férfias ital én soha nem szerettem.. De persze kivételek mindig vannak :) Én jobban örülnék bornak vagy pezsgőnek

2016. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Le akarod itatni, hogy bekapja a farkad?
2016. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell szőrteleníteni ,csak nyesse le valamelyest pl hajvágóval. A férfi az szőrös ,azért férfi. A leghülyébben az néz ki ,ha lába hasa melle szőrös ,aztán ott lóg valami egy csupasz folt közepén :D
2016. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
whisky is jöhet,oldja a gátlást és csökkenti a túlizgulást.
2016. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

"A férfi az szőrös ,azért férfi."


A nő is szőrös. Mégsem férfi. Micsoda dolgok ezek.


Inkább úgy mondjuk: az emberek közül a nagyobb darab, szőrösebb nemnek társadalmilag engedélyezve van, hogy olyan ocsmány legyen, amilyen csak akar.

2016. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem szőrtelenít, akkor orál nem lenne, ha nem is akarna a későbbiekben szőrteleníteni, akkor további randik se lennének. Igényes itallal kínáljon meg, ne panccsal. A szőrösség jobban zavarna, mint hogy nincs ízlése az italokhoz.
2016. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Nem kedves 7-es, a férfi nemi jellegéhez hozzátartozik hogy több a szőre. A nőnek is van,de sokkal-sokkal kevesebb és ezt azzal hangsúlyozza ,hogy ami mégis van azt ritkítja borotválja.Mert a női hormonok a szőr ellen dolgoznak a férfi hormonok meg pont fordítva. Tehát ha a nemi jelleget akarja hangsúlyozni valaki akkor a férfi az szőrös a nő meg nem.Ez ennyire egyszerű. Az hogy a divatot a homoszexuálisok kezdik irányítani az meg egy másik téma.Az meg egy harmadik, hogy egyes nők egy nőt akarnak farokkal maguknak,mert nem tudják eldönteni nemi identitásukat.
2016. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

Biolóigával és divattal érvelsz egy mondaton belül? A nőknél is a szőr a nemi érés jele.


Lehet, hogy azóta benne van a biológia könyvekben a borotválás is, ki tudja.


Mellesleg vannak szőrösebb nők, mint férfiak. Pl. egy szőke kék szemű faszinak kevesebb szőre lesz, mint egy déli típusú nőnek.


De nyugi, megmarad a szőrtelen puncikád, nem kell izgulni.

2016. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!