Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj az ujjazás, és vérzett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj az ujjazás, és vérzett az első pár alkalomkor. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom bármikor ujjaz,az fáj, rosszabb esetben vérzek. Ez most azért van,mert a szűzhártyámat sérti, vagy valami mást? Így már nagyon Félek a szüzesség elvesztése miatt.. Ha ez igy faj,akkor az? Szerintem elég rendesen fel vagyok izgatva, nem hiszem,hogy az lenne a baj..

2014. dec. 27. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, lehet, túl szűk.. az nem gond, az első nemi aktus után ez változni fog
2014. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed, gratulálok. Igen, a szüzesség elvesztése az fáj, és nem, nem vette el egy ujj a szüzességed, ahhoz egy fsz kell.
2014. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt kérdés, hogy fáj-e a szüzesség elvesztése. :)
2014. dec. 27. 02:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet mélyen csinálja, esetleg nagy a körme. Nem tudom, maximum menj el orvoshoz.
2014. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak a fő kérdést olvastam el,lehet sok szálka van a puncidba attól vérzik a barátod ujja de nem tudom neked az miért fáj itt valami ezos dolog lehet a dologban próbáld meg ott is
2014. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még Freddy Kruegernek is lett barátnője. Király!
2014. dec. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen béna, ennyi az egész!
2014. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!