Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi zavarna titeket jobban az első alkalomkor az új párotokkal?

Figyelt kérdés

1. Ha szőrteleníti odalent vagy ha nem szőrteleníti ?

2. Melyik változat lepne meg jobban ?

3. Akkor is lenne orális ha nem szőrtelenít ? (de tiszta)

4. Zavarna e ha megkínálna egy whiskys kólával az első szex előtt? (első kettesben levéskor)


2016. dec. 22. 18:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nem csak, az akarom megtudni, kb. úgy általában, mit szeretnek inni a csajok ilyenkor :D


amit be linkeltem az két koktélnak a receptje.

2016. dec. 22. 21:53
 22/31 anonim ***** válasza:

Hát nézd, amiket én szeretek inni: édes fehérbor, édes pezsgő, abszint+almalé, jó(!!!) pálinka.

Attól még lehet, hogy a kiszemelted pont ezeket rühelli :DDD

2016. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én mondjuk semmit, ha olyan a pasi, mint te, aki mintha már nemi erőszakot tervezne.
2016. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Basszus, mondom csak az el lazulás miatt. 30 vagyok még nem volt nőm. Csak tervezgetem, mert asszem nekem szükségem lenne előtte valamire, ha összejön, hogy lenyugtasson, de ha már én iszok valamit illik nőt is megkínálni :), de olyannal amit valószínűleg ős is megiszik.
2016. dec. 22. 22:14
 25/31 anonim ***** válasza:

a Johnnie az márkás, nincs vele baj

viszont keverve bármelyik márkás ital alpári

whiskeyt kevés nő iszik

ha lesz adott nő, akkor kérdezd meg, mit szeretne inni

lehet nem is iszik alkoholt, akkor meg csak ciki leszel

2016. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem volt pasim 29 évesen, de nem tervezek "bebaszcsizni" az első előtt, csak mert izgulok. Akkor izgulok, túlélem.
2016. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
4: ha már "új párom", akkor meg lehet beszélni, hogy szeretem-e egyáltalán a whiskeyt (nem). Szerintem egy pohár bor sokkal jobban illik ehhez az alkalomhoz egyébként is. Ha pedig villantani szeretnél valami luxipiával, akkor ne a legolcsóbb Johnnie Walkerrel próbálkozz.
2016. dec. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én férfiasnak találom ha szőrös. Meglepődnék a szőrtelentől, mert nekem még soha nem volt olyan párom, aki csupasz lenne.


Az orált nem befolyásolná, hogy szőrös-e vagy szőrtelen, bár annak mondjuk örülnék, ha nem borotválná tovább, ha már járunk.


Az nem zavar ha megkínál, de nem fogadnám el. Nem iszok alkoholt, utálom az ízét az összesnek. Ha nagyon muszáj, akkor egy minimális fehérbor.


És ha esetleg olyan lánnyal randizol, aki nem szokott inni, akkor ne tukmáld! Megkínálhatod, de ha visszautasítja fogadd el. Annál rosszabb nincs, mint amikor tukmálnak. Lehet hogy csak lazítani szeretnél, de attól csak feszült leszek, ha olyasmit akarnak rámerőltetni, amit nem szeretek.

2016. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

1. Szőrtelen legyen, vagy pedig legyen rövidre nyírva.

2. Az meglepne, ha szőrös lenne, és egyáltalán nem lenne karbantartva.

3. Ha rövidre van nyírva, akkor simán lenne, ha teljesen bozont lenne, akkor kissé viszolyognék tőle.

4. Utálom a whisky-t, szóval nem kérnék belőle. :D

2016. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

1. egyik eset se lepne meg, mindegy, ha amúgy nem ápolatlan, ezzel a 2.-ra is válaszoltam

3. a kérdés inkább z, hogy lenne-e orál csupaszon, mert látom, abból indulsz ki, hogy úgy lenne, de ez egyáltalán nem biztos

4. igen, zavarna, úgy érezném, visszaél a helyzettel, vagy olyan helyzetet akar teremteni

2016. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!