Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésileg peches nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésileg peches nő vagyok, van itt még hasonló cipőben járó lány? (több lenn)

Figyelt kérdés

Szóval, egyetemista vagyok. És szingli. Jó lenne már egy jó kis párkapcsolat. De, pl. akik az egyetemen körbevesznek, nem jönnek be. Egyik se.

Nagyon kevés az olyan férfi, akivel szívesen mennék randizni, mert a többi férfi vagy nem néz ki jól, vagy láthatóan nem illik hozzám a személyisége. És a kevés vonzó férfi vagy eleve a barátnőjével van mikor megpillantom, vagy olyan helyzetben vagyunk, amikor lehetetlen hogy ismerkedés indulhasson. El vagyok már szontyolodva.

Lett mostanában egy lányismerősöm itt a szakon, és pl. az ő barátja, na az nagyon bejön, pont az a típus amelyik illene hozzám, és jól is néz ki párhuzamosan. Mondtam is neki hogy jó neki. És kérdeztem hogy jöttek össze, hol ismerkedtek meg?

Azt mondta internetes társkeresőn. Na most a netes társkeresőn többféle férfi van jelen, de ez a típus ritka mint a fehér holló. Ezt meg is mondtam a lánynak, és mondta hogy a srác márpedig hébe-hóba felugrott valami ilyen oldalra, és hogy akkor már hónapok óta nem volt társkeresőn, csak felnézett hogy mi a helyzet. Szimpi lett neki az adatlapja, írt neki, de más nőknek nem is írt, mert hanyagolni akarta egy ideig az ismerkedést. Csak aztán az a levél azt szülte, hogy összejöttek.

Hát mekkora mázlista már a csaj? Pont felmegy, pont meglátja a profilját, pont neki ír, és révbe is ért. Némi szerencsével.

Én meg, a peches, csak várok, várok, várok a soromra.


2016. dec. 23. 02:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Az élet nem habos torta, elvtársné

Lehet öreg vagy nem?

2016. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
túl magassan van a léc,te biztos fullbomba vagy:D még egy pár évtized és meglessz:D
2016. dec. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
te nem peches vagy csak baromi válogatós,de ha 1x megistalálod vmikor a meseszép királyfit akkor sincs rá gari hogy veledmarad.
2016. dec. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

nagyon nagyon nehéz normális valakit találni.

de te lány vagy! azért nem gondoltam hogy nekik is ennyire nehéz...

a csajokat mindig sok csávó veszi körül, szinte csak választanod kel egyet.

lehet magasak az igényeid, de ez nem baj, csak adj esélyt, ha egy pici valami is megfogott benne.

férfiként sokkal gázabb, hisz versengenünk kell a többiekkel, túl kell tennünk a másikon...

Jah meg nem beszélve arról hogy kb dupla (de lehet h tripla) annyian vagyunk így a húszas korosztályba, mint a lányok.

Sokszor van discoba, pubokba igazi virsliparty, és olyan is hogy egy lányra 10 mozdulnak rá egy este...:/

2016. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Amíg ennyire válogatós vagy, és senki sem néz ki elég jól neked, addig nem is fog változni a helyzet.
2016. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
69%
A harmasnal többet felesleges is ide kommentelni...
2016. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Megértelek, én is baromi peches vagyok. Igaz, én férfi vagyok, de elég jó adottságokkal. Mindig vannak olyan lányok, akiket le se tudok vakarni magamról de azzal aki engem érdekel,sosem tudok összejönni. Ettől még nem tartom magam olyan válogatósnak, de egész egyszerűen olyannal nem fogok összejönni, aki nem vonzó számomra. Normális ember olyannal jön össze, akivel teljes az összhang. Minek rabolják olyannal egymás idejét, akivel nem érzik olyan jól magukat(?). Tudom, milyen az, amikor lenne kikkel összejönni, de mégsem az igazi egyik sem. Sokan nem fogják ezt megérteni, mert csak kapcsolatot akarnak mindenáron. Nekem viszont azért az sem mindegy, hogy kivel.
2016. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez kb a való életben is így működik, egy hajszálom múlik hogy megtalálod e az igazit. Nem tudsz ezzel mit kezdeni sajnos ez van.
2016. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem néznél annyit tévét, akkor rájönnél, hogy az életben a férfiak többsége átlagos. (Nem jóképű superman, mint a színészek meg a statiszták.) És te sem vagy annyira szuper, mint gondolod. Menj vissza a realítások talajára, és lesz pasid.
2016. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne regisztrálj sehova, a "meglessz" meg a "velemdmarad" féléktől fogsz kapni 1000 levelet, hogy egye fene, leszophatod őket.
2016. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!