Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrovertált férfiak, lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált férfiak, lennétek együtt egy introvertált lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, csak az a baj, hogy teljesen más életet élünk. Neki sok barátja van, gyakran jár bulizni, általában ami a szivén, az a száján, én meg épp az ellentéte vagyok, nincsenek igazán barátaim, iskola után is egyből hazajövök, mivel nincs, akivel mehetnék bárhová is, hétvégén meg csak itthon ülök és tanulok..És eléggé csendes, visszafogott is vagyok..Lehet, van egy enyhébb szociális fóbiám is, mert menekülök azokról a helyekről, ahol sok ember van. Szóval nem valószinű, hogy minden hétvégén mennék vele bulizni, vagy valami.

Szerintetek igy már semmi esélyem nála?


2016. dec. 23. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sokan keresnek épp olyan csajt. Bár nem tudhatni h ő is.
2016. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem attól leszel introvertált, hogy nem jársz sehova, mert nincs kivel, hanem ha nem is vágysz arra, hogy ilyen helyekre járj.
2016. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem sok.
2016. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Én extrovertált srác vagyok, és csak ilyen lányok szokták felkelteni az érdeklődésemet.

Viszont tényleg volt már probléma, hogy ők nem szerettek aztán velem a nagyobb társaságokba eljárni... bár azért így is eljöttek velem gyakran... és elég sokat nyomott a latba, hogy nem egyedül mennek, hanem velem.

Az extrovertált lányokat nem is kedvelem annyira. Túl nagy a szájuk. Hasonlítanak rám, és az nem tetszik :D

2016. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én extrovertált lányként nem nagyon jönnék össze egy introvertált sráccal, egyébként random embereknél is zavar ha introvertáltak, vagy nincs önbizalmuk, ezért nálam egy ilyen bukta lenne. :) remélem hasznos voltam, gondold magad a férfi helyébe, hogyan érezhet
2016. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon introvertált lány vagyok, a barátom pedig nagyon népszerű, extrovertált fiú, rengeteg barátja van, sokan szeretik, mindig hívják ezerfelé. Ennek ellenére már hosszú évek óta együtt vagyunk.
2016. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!