Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mi alapján találtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mi alapján találtok vonzónak egy férfit? Főként külső alapján vagy az illető személyiségvonásai is fontosak?

Figyelt kérdés
Mert én jó külsejű vagyok, de a személyiségem, hogy is mondjam, nem a legvonzóbb (introvertált, visszahúzódó).

2016. dec. 21. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én szememben a jó humorérzék sok férfit megszépített.
2016. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Humorérzékem az van. Sajátos. De nem vagyok amolyan dumás, extrovertált típus.
2016. dec. 21. 15:26
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
én a pénze alapján 30/n
2016. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Számomra nagyon vonzó, ha egy pasi értelmes, vannak céljai, kitartó, van szenvedélye, hobbijai, azaz két szóval: nem unalmas.
2016. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha CSAK az számítana nekem, hogy hogy néz ki, akkor vennék egy festményt, az szép, aztán annyit tud.

Nyilván számít a személyisége is. Nem (csak) nézegetni akarom a párom, hanem párkapcsolati életet élni, együtt csinálni dolgokat, stb. :D

2016. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

A 3-as tuti egy férfi válaszoló, már csak a százaléka alapján is egy tipikus nőknek beszólogatós kommentelő lehet, aki ide is lejáratási céllal írt. :D

Na, válaszolok. :)

Nekem a belső tulajdonságok nagyon-nagyon sokat számítanak. Ha van egy férfi aki tetszik, de nem vagyunk egy hullámhosszon, gyorsan elfelejtem. Ha azonban egy húron pendülök egy férfivel, aki természetesen külsőre is eléggé tetszik, akkor nyert ügye van (ha egyedülálló vagyok).

Ha nagyon introvertált és visszahúzódó vagy, az azért már baj. Nem jó, ha csend van a randin, és nem akarok egyedül küzdeni a kommunikáció fenntartásáért. Ezen kívül, nagyon meg kell hogy tetszél, hogy kezdeményezzek helyetted is. :D Ezen kívül zavarna, ha soha nem beszélsz arról, ami a fejedben van, vagy a múltadról.

2016. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Mondom a pénze30/n
2016. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Mi abban annyira hihetetlen, hogy egy nőnek egy férfit a pénze tesz vonzóvá? Számtalan ilyet tudok magam körül. Még olyan nő is van, aki elég nyíltan vállalja is ezt.

Nekem is volt olyan párom, aki elhalmozott drága ajándékokkal, nagyon bőkezű volt. Igen, vonzóbbá vált tőle. Végül is, ha kapsz valakitől egy ékszert (aki mondjuk vicces, és átlagos külsőre), nem lesz vonzóbb? Nekem mindenképpen! Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy a pénz a legfontosabb. De a csodálkozást félre lehet tenni, mert SOK nőnek vonzóbbá teszi a férfit!

2016. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6: nem arról van szó, hogy kukán ülnék a randin. Ha van rendes téma, amiről tudok beszélgetni, akkor kinyitom a számat.

Kezdeményezni is mernék, de egyedül egy valamire nem vagyok képes: extrovertáltnak, lazának, közvetlennek lenni. Attól félek, hogy emiatt lemondhatok a párválasztásról.

2016. dec. 21. 19:08
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szarkasztikus, cinikus vagyok, szóval a fekete humor értékelése és használata fontos szempont nálam. Na meg én is elég introvertált vagyok, szóval inkább a dumásabb embereket szeretem.

Egy dominánsabb lánynál sok esélyed lehet, főleg ha tényleg jól nézel ki, akkor ők fognak nyomulni, udvarolni neked - és még élvezni is fogják. :D 20/L

2016. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!