Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek egy lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Tudom, most mindjárt jönnek a válaszok, hogy ahogyan a természet diktálja. Csakhogy én egy eléggé introvertált, zárkózott ember vagyok, akinek ez nem megy ösztönösen. Képes lennék rá, de nem tudom, hogyan kell.

Sohase volt még barátnőm, egy lány nagyon tetszik. Próbáltam már udvarolni neki, de még azt sem tudom, tudja-e, hogy bejön nekem.

Valami jó tippet kérek!

Rosszindulatú, gúnyos megjegyzéseket pedig NEM!



2016. dec. 24. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Igazándiból majdnem mindegy. Ha bejössz neki, akkor úgyis jó leszel, ha meg nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz. Egyszerűen menj oda hozzá és hívd el egy italra. Ha nincs elég bátorságod, akkor írd meg neki. Ha tetszel neki, úgyis vevő lesz rád.
2016. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletesen leírta. Egyszerűen csak hívd el valahova, nincs ebben semmi ördöngősség.
2016. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok!Nekem se megy közekedni a másik ember felé!Én inkább feladtam!lehetelen számomra egy nőnek udvarolni!Nem akarok beégni!
2016. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Láttam pár ilyen kérdést ebben a témában de mivel ez a legfrissebb így ide írom le az én véleményemet.Sztem ebbe a cipőbe szinte minden ember belelép.Itt az a legfontosabb h mennyire szereted azt az illetőt és mennyire vagy kitartó.Biztos nyílván mindenki tapasztalt már olyat h Vkik évekig voltak együtt aztán szétmentek v nagyon sokáig nem volt köztük semmi aztán kialakult mégis v többször jöttek ösdze v mentek szét.Szal nem biztos h ami nem megy elsőre az idővel nem fog változni.Mindenesetre nem kell egyből mindent kimutatni az illetőnek majd akkor ha már tapasztalsz viszonzást.Sajnos a mai lányoknál/nőknél(tisztelet a kivétel)3 féleképp érhetsz el bármit a következő sorrendben.1 legyen minnél több pénzed ha ez megvan tudsz neki jólétet meg fedélt biztosítani a feje felé és van kocsid is amivel hurcolászhatod hidd el az esélyeid mérföldekkel nőnek még ha nem is van odáig érted de veled lesz aztán ezt mindenki döntse el maga h jó e így neki( sok ilyet ismerek tehát úgy látszik igen)2 néz ki külsőleg nagyon jól a nőknél ez is rendkívül fontos hát itt kinek mi az ízlése de azért sztem az alap ideáll az hasonló lehet. Ebben az esetben is sok nőt meghódíthatsz hosszabb rövidebb ideig.3 ami sajnos az utolsó helyre került pedig egy igazán tartós boldog kapcsolathoz( nem az érdekekhez)kötődik az h mennyire tudod meghódítani milyen a dumád a stílusod mennyire vagy vele kedves és figyelmes egyszóval milyenek a belső értékeid.Szal ha nincs meg az első kettő akkor egyből senki ne várjon sikereket.Viszont ha bejön a harmadik akkor az lesz az igazi.De ehhez is mint az életben sok mindenhez kitartás kell.És fontos h a kapcsolat ne szakadjon meg.Nincs olyan h késő v esélytelen csak ha vki feladja!Szal hajrá!;)
2017. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!