Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek egy "fiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy "fiús lányhoz"? Amúgy nagyon nőies, olyan határozott típus. Eléggé zavarban vagyok a jelenlétében. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha egy rakás nagymellű, kerek fenekű lány között van, akkor is őt fogod kiszúrni a tömegből olyan a kisugárzása. Nagyon "egyben van" a csaj. Nőiesen öltözködik (ilyen szexi üzletasszony stílusban), árad belőle a szexualitás. A fiússága a haján, testalkatán mutatkozik amúgy meg, szóval nem focizik, kocsmázik vagy ilyesmi. Olyan mint D. Tóth Kriszta (szőkén és fiatalabban. 25 amúgy).


Az a baj hogy olyan határozott, "tudom hogy mit akarok" stílusa van látszólag hogy szinte rá sem merek nézni. Azt gondolja az ember róla, hogy világos elképzelése van mindenről, hogy mit kell bizonyítanod és ha nem akkor repülsz. Amúgy körberajongják a pasik, leszólítgatják de ez nem nagyon jön be neki (NINCS PASIJA és NEM LESZBI, ez biztos!). Elzavarja mindig őket, látszik hogy már beleunt az ugyanolyan izzadtságszagú próbálkozásokba. Amúgy sajnos nincsenek közös ismerőseink, így nem tudok semmit kideríteni róla :( Még Facebookon sem találtam meg.


Szerintetek érdemes próbálkoznom? Sokszor voltunk már egy légtérben, szerintem észrevette hogy tetszik nekem. Talán jobb is, hogy nem támadtam le mint a többi pasi. Néha észreveszem hogy fél szemmel figyel engem, de nyíltan sohasem, úgy átnéz rajtam, elmegy mellettem annélkül hogy rám nézne. Még köszönőviszonyban sem vagyunk. Amúgy már mondta egymástól függetlenül is több haverom hogy "láttad hogy figyelt téged az a csaj?" szóval nem képzelődöm.


Adjatok valami tanácsot, hogy ne essek pofára. Tényleg nagyon kéne ez a csaj. Sajnos nem volt dolgom még ezzel a típussal, csak ilyen nyafka, hisztizős "kislányokkal" meg az átlagos önbizalomhiányos vagy "túl csajos" (hajhosszabítás, műköröm, szoli stb.) nőkkel.



2013. okt. 11. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már ilyen nővel, elég nehéz dolgod lenne, nagyon nem lehet hozzájuk közel kerülni. Igazából ezt a kimért viselkedést sem lehet nagyon megérteni. Biztos hogy nem leszbi??? :D
2013. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

egy fiús lány (a helyesírás ért előre bocsánat)

Menj oda és kezdeményez beszélgetést ... Ha egy helyen dolgoztok akkor egy olyan indok is jó, ami a kapcsolodik a munkájához.. vagy akár bármi... Pl aki nekem tetszik én is elszoktam menni mellete hogy nem nézek rá mert akor elmosokyodom és tulságosan boldog leszek:) Az a lényeg, hogy ne támad le.. hogy milyen jo segge van megilyenek. Ismersz valakit a barátnői közül ?? ha igen akor vele is kezdj el beszélgetni miután meg van a két lánynak a gondolata : hogy te nem csak arra hajtasz hogy le fektesd őket. már jó vagy .. én is szoktam titokban nézni :)

Nem tudom mennyire segitett igazábol nem értem a felnőtek gondolkodását ... ja legyen humorod az fontos.. (nekem ezek jönnénekbe) 15/l

2013. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Luk az luk.
2013. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 válasza:
Szerintem simán odamehetsz hozzá. Csak ne legyél tutyi-mutyi, mert azzal egyből ellőtted az esélyedet. Ha értelmesen közeledsz akkor már nem tehetsz szemrehányást magadnak. Mondjuk a végeredmény attól függ, hogy milyen a beállítottsága, ideálja és hogy te beletartozol-e ebbe a kategóriába.
2013. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!