Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kevésbé művelt, de érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kevésbé művelt, de érzelmes vagy egy okos, de hideg nőt választanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg két nőnél is komoly esélyeim vannak, és mindketten tetszenek külsőre. Az egyikőjük nagyon aranyos, nyíltszívű, anyáskodó, de nem túl olvasott, a hétköznapi dolgokon kívül nem nagyon tudok vele miről beszélgetni. A másikkal viszont csak elvont témákról beszélgetünk. Ő magasan iskolázott, irodalomkedvelő, de érzelmileg felszínes (az előző barátjától tudom, hogy egy komoly kapcsolatban is így viselkedik).


27 éves vagyok, szóval már hosszú távra tervezek. Ti kit választanátok? 27/F



2016. dec. 25. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Amelyikkel jobb a szex :D Amúgy az első verzió és garantálom vele a szex is jobb lesz. Tanulni még tud a kevésbé művelt is,ha tanítod ,de érzelmesedni a rideg nő az nem fog .
2016. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
elsőt... az talán nem fogja elhagyni a gyerekeit meg elmosogat maga után. Másodiknál a házimunkát te fogod végezni az is biztos!
2016. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára akkor olvastam ilyen leírást, mikor a Nokia Lumia 520-at hasonlította össze egy cikk a 620-szal.


Én azzal akarok kapcsolatot, aki mellett jól érzem magam, jó látni, hallani, beszélni vele. Ha ez nincs, akkor a hiányosságok hatványozottan idegesíteni fognak, az erények meg elsikkadnak.

2016. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Egyiket se válaszd, mert egyiket sem szereted.

22/L

2016. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

"elsőt... az talán nem fogja elhagyni a gyerekeit meg elmosogat maga után. Másodiknál a házimunkát te fogod végezni az is biztos!"


Mégis honnan fakad ez a buta általánosítás? Tanult nőnek nincs igénye rendre, tisztaságra? Azért, mert nem az a munkája, még el tudja végezni a főzést-takarítást.

2016. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Tanult okoskodó nő általában annyira feminista is egyben ,hogy ő nem fogja a házimunkát végezni "mert az nem a nő dolga" Igen ez egy általánosítás ,de van alapja.
2016. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

"Tanult okoskodó nő általában annyira feminista is egyben ,hogy ő nem fogja a házimunkát végezni "mert az nem a nő dolga" Igen ez egy általánosítás ,de van alapja."


Szerintem sem "a nő dolga". Mindkét félnek feladata alapból, aztán a felosztása annak függvényében kellene történjen, hogy ki mi egyebet hoz a családba. Ha a férfi ötször annyit keres, mint a nő, ezért nem kell nélkülözni semmit, szép lakásban élhetnek, külföldön nyaralhatnak, akkor szerintem jogos elvárás lenne, hogy a nő munkából hazaérve takarítson-főzzön stb., míg a férfi lazul. És ez fordítva is.


30/F

2016. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

"Tanult okoskodó nő általában annyira feminista is egyben ,hogy ő nem fogja a házimunkát végezni "mert az nem a nő dolga""


Így van. Nem a nő dolga. Vagy te máshogy gondolod?

2016. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyiket sem. Az első nem képes beszélgetni, a másodikkal nem érezném jól magam.
2016. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1%

Igen másképpen gondolom,nem vagyok elég libsi az izlésednek ,pont lesza...


Takarítás- főzés a nő dolga! Igazából engem nem érdekel a mai kifacsart szemlélet ,meg a sok papucs hogy kinlódik a feministákkal, én már találtam olyan nőt aki pontosan tudja a dolgát és meg is becsülöm. Kérem a dühödt kis piros kezeket ,különösen örömmel töltenek el :)

2016. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!