Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jobb: sokáig egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: sokáig egyedül, vagy örökké megcsalva/kidobva?

Figyelt kérdés

legyen adott 3 év.


pasi: mindig egyedül van, próbálkozik ugyan, de semmi.


lány: mivel nem ronda, próbálkoznak nála gyakran, de mindig a rosszabbikkal jön össze: egy hónapig tart, aztán dobják valamiért. Volt egy hosszabb kapcsolata, 1 évig, de már ekkor is azt mondta, hogy nehéz megtalálni a megfelelőt.


Szerintetek melyik félnek a rosszabb?


2016. dec. 26. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasinak
2016. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű.
2016. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
inkább vagyok egyedül, minthogy évente váltogassam a partnereimet akit addig "társnak" meg "szerlemenek" hívok.
2016. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyedül jobb, amíg nem jön össze a megfelelő. A kérdés kifejtésében meg a lány gyanús, hogy kapcsolatfüggő.
2016. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nekem a legrosszabb mert engem egy olyan csalt meg akit itt ismertem meg
2016. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Az ürgét jobban sajnálom
2016. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szerintem azért a lánykának valamellyest rosszabb, mert nyilván egy ilyen eset után kevésbé bizhat a pasikban.


De persze, amig ő összetörten ül egy buliban a sarokban, attól még ő biztos lehet benne, hogy jövőre mással fog ugyanott csókolózni, ami a pasinak egyáltalán nem biztos.

2016. dec. 26. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Persze nyilván annak rossz aki nem tud választani, mint akinek esélye sincs választani.
2016. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos, a kapcsolatfüggőnek sem biztos, hogy több esélye van választani, csak megalkuszik és belemegy olyan kapcsolatokba, amik valójában rosszak, kielégíti az állatias vágyait, de nem becsüli eléggé önmagát ahhoz, hogy hozzá illő társat válasszon.

Aki nem megy bele összevissza minden adandó kapcsolatba, az legalább nem húzza mások idejét hiábavaló próbálkozásokkal. Lehet, hogy rossz kapcsolatokra neki is lennének lehetőségei, csak éppen nem alkuszik meg.

Mindegy, hogy melyik a nő és melyik a férfi. Én nőként vagyok inkább egyedül, mint nem megfelelő kapcsolatban, pedig rossz kapcsolataim nekem is lehetnének, és volt már párkapcsolatom, de tudom, mit akarok és tudom, mit nem.

2016. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
nézzük. Inkább nem vagyok senkivel, minthogy ürítésre való használati tárgy legyek másoknak alkalom adtán. Szóval a lánynak rosszabb.
2016. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!