Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány nem vetítős, nem hazudós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nem vetítős, nem hazudós lány létezhet arányaiban?

Figyelt kérdés

Ugye mint tudjuk, a nőknek nehéz dolguk van, mert a legtöbb pasi csak dugni akar, és továbbálni, ha jön jobb.


De ennek a tükörképe azok a nők, akikkel könyörögve sem lehet megbeszélni a dolgokat, hazudnak, vetítenek, pedig csak meg kéne (és lehetne!) beszélni a dolgokat, de nem.


Pl volt, akivel nem sikerült a randi, de nem mondta volna meg, hogy mi baja van, csak "nincs időm", "nem jó", "később", és semmi nem lett, közbe meg kiderült, hogy csak annyi baja volt, hogy nem léptem. Nekem meg megvolt az okom miért nem, meg lehetett volna beszélni!


2016. dec. 26. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Megközelítőleg 0,0 fő.
2016. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Vetít... neked ennyi a vetít? Inkább nem képes a kommunikációra.
2016. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Pont annyi, ahány nem vetítős, nem hazudós férfi.
2016. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
én soha nem hazudtam lánynak, soha nem szedtem fel majd dobtam valakit, nem ezt érdemlem :(
2016. dec. 26. 15:27
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
Na, ezen a gyakorlaton kellene változtatnod.
2016. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy valaki hülye a kommunikációhoz egyenlő azzal, hogy hazudik?
2016. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

"Ugye mint tudjuk, a nőknek nehéz dolguk van, mert a legtöbb pasi csak dugni akar, és továbbálni, ha jön jobb."


Ugye, mint tudjuk, a nők maguknak okozzák a bajt azzal, hogy mind ugyanazt a pár férfit akarja megszerezni, akik aztán valóban nem érdekeltek abban, hogy elkötelezzék magukat.


De itt a férfiak egy pár százalékáról beszélünk, a többi örül(ne), ha egyáltalában eljut(na) odáig, hogy egy nő érdemben szóbaálljon vele, nemhogy egymás után váltogassa a szexre tartott nőket.

2016. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, minden jóképű férfi szívtelen, és a nőknek minden jött-menttel le kell állniuk. Yeah!
2016. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Na, ezen a gyakorlaton kellene változtatnod."


ezt egészen pontosan hogy érted? Pl fel kellett volna szednem azt, aki rámnyomult, csak nem jött be testileg? Fel kellett volna szedjem, hogy 1 hét után dobjam azzal, hogy bocs, de a teltebb lányokat kedvelem, ő meg félévig sirjon miattam?

Akkor ezután csak az őszinte, normális lányok találnának be??


Igy értetted? Ugye nem?

2016. dec. 26. 15:44
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem így értettem. Arra gondoltam, hogy soha nem hazudtál és hülyítettél lányokat, ez az, amit rosszul tettél eddig. A nők arra buknak, aki hazudik nekik. Ők sem képesek az őszinteségre, és másoktól sem tudják kezelni.
2016. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!