Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nevetséges ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nevetséges ez? Az önismeret ilyen mértékű hiánya?

Figyelt kérdés

Néhány, az oldalon válaszoló férfi válaszát vettem alapul kérdésem kiírásakor.

Megfigyeltem, hogy:

- az alacsonyak szerint azért nincs barátnőjük, mert nem magasak. ("Hiába a jóképűség és a kisportolt test, meg a pénztárca.")

- a saját maguk szerint csúnyáknak szerintük azért nincs barátnőjük, mert nem jóképűek. ("Hiába a magasság, kisportolt test, pénztárca.")

- a túl vékony, vagy túl "mackós" férfiak szerint azért nincs barátnőjük, mert nem "kigyúrtak". ("Hiába a jóképűség, magasság, pénztárca.")

- a maguk szerint "csórók" szerint azért nincs barátnőjük, mert nincs saját házuk, drága autójuk. ("Hiába a jóképűség, magasság, kisportolt test.")


Aztán persze vannak ezek keverékei is, pl. egy csúnya-alacsony szerint csak ez a két tulajdonsága miatt nincs kapcsolatban.


Férfiak, akik így gondolkodtok! Ti tényleg azt hiszitek, hogy pont az az egy (vagy kettő, három) tulajdonság számít minden egyes nőnek, ami épp hiányzik?


2016. dec. 26. 17:16
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Pl. itt a 4-es, 5-ös válaszok jó példák erre, és nem az egyetlenek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. dec. 26. 17:21
 2/34 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem a helyzet a következő:


gazdag - passed


nem gazdag, de

magas, jóképű, izmos - passed

magas, jóképű, nem izmos - failed

magas, nem jóképű, izmos - failed

alacsony, jóképű, izmos - failed

2016. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem nevetséges. Akik nem találnak párt, vagy nehezen találnak, azok keresik az okot miért is van ez így. Elsősorban persze abból indulnak ki ami saját maguk véleménye szerint az ok lehet erre, és amit Ők maguk legnagyobb hiányosságának látnak.


Mi nők is így vagyunk ezzel.

2016. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Én középmagas vagyok, vékony, viszonylag jó képű és csóró, de biztos vagyok benne, hogy nem ezért nincs csajom, hanem mert nem tudok csajozni, meg nem is próbálkozok.
2016. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A legrosszabb ***** válasza:
6%

Szerintem nem nevetséges. Szerintem inkább elszomorító, hogy kizárólag a MAGAS, JÓKÉPŰ, KIGYÚRT, TEHETŐS férfitulajdonságok vonzóak a nők 99%-ának szemében. Ti, nők nem fogjátok fel, hogy senki nem születik 196 centis magassággal, markáns arcszerkezettel, kiváló genetikával egy XII. kerületi burzsuj, atom gazdag családba.


És inkább az a nevetséges, hogy egy ilyen bicskanyitogató kérdést kiteszel bosszantva azokat a férfiakat, akik a nagybetűs tulajdonságok közül tetszőlegesen valamelyikkel nem rendelkezik, csakhogy a GYK-s nők az ujjukkal mutogatva jókat röhöghessenek rajtuk, mert egyébként a primitívségüknek köszönhetően tőlük nem sok minden telik ki. (Mondjuk kinézni sem nézek ki többet belőlük, de ez csak a saját szerény véleményem.)

2016. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
30%
Akiben minden megvan eleve kezdeményeznie se kell, míg mások emiatt önbizalomhiányosak, nem magabiztosak és/vagy tapasztalatlanok. Bár én sose hangoztatom, hogy emiatt, de attól még így gondolom. Amúgy mindenféle ismeretség nélkül melyik nő nem az izmos/jóképű/stb pasit választaná?
2016. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Na, pont a felsoroltak végett nincs barátnőm és azért, mert csak a gép előtt ülök és agyalok, minél több magyarázatot össze tudjak hozni, miért nincs. Őszintén, így hogy lenne időm ismerkedni?
2016. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
11%
Elég csúnya vagyok,jó nagy önbizalom hiánnyal!Eddig feleslegesen próbálkoztam!Nekem annyira nem nevetséges,meg a többi hasonlónak sem!Én próbálom el fogadni hogy nem lehet tenni semmit!
2016. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
A férfiak meg azt nem fogják fel, hogy nem jár nekik alanyi jogon a punci.
2016. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A legrosszabb ***** válasza:
34%
#9: Tedd zárójelbe, amit a lelked mélyén valójában érzel, hogy "kivéve a MAGAS, JÓKÉPŰ, KIGYÚRT, TEHETŐS pasiknak". Nekik minden jár. ;)
2016. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!