Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy én fiatalon már nagyon komolyan szeretnék tervezni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és azt vettem észre magamon, hogy én már úgy is nézek egy csajra, hogy milyen feleség, anya lehetne. Világ életemben az volt a vágyam, hogy fiatalon legyek apuka. Nos 25 éves koromra valószínű már nem leszek az, de én már tényleg figyelem egy lányban, hogy milyen feleség, vagy anya lehetne. Nem volt eddig sok nő az életemben, nem lehetne azt mondani, hogy már kiégtem, és meg akarok állapodni, egyszerűen mostanában felerősödött ez bennem. Amúgy ezért is tetszenek a nálam 1-2 évvel idősebb lányok, mivel bennük már látom azt, hogy esetleg gondolkodnak ilyenen is, míg egy 20 évesen még nem, és ez amúgy jelent is egy kis problémát a párkeresésemben. Szóval szerintetek normális, hogy 23 éves létemre gyakorlatilag feleséget keresek?

2016. dec. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Terveim nekem is voltak, aztán az élet másképp hozta és szinte semmi nem a fiatalkori terveim szerint alakult. Kívánom, hogy te szerencsésebb legyél.
2016. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is, de csak egyetlen lánnyal találkoztam, akivel összejöttem volna így, benne minden megvan, kedves, rendes, jószívű, lelkiismeretes, szereti a gyerekeket, barátságos, intelligens, jó humorú, csinos, őszinte, értelmes...Egyetlen probléma, hogy elutasított engem.
2016. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válás sacc azt jelenti, hogy az ember nem azon gondolkodik, hogy mi a normális, hanem járja a saját útját. Egyszerűen csak csináld, amiről úgy érzed, hogy csinálnod kell.
2016. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én minden tervezgetés nélkül házasodtam 21 évesen... majdnem 25 évig ki is tartott, szóval nem látok benned semmi szörnyűt, - a lányok lehet látnak.

Azt azért jobban szereti ám, ha ő magáért szereted, nem mert jó anyának nézed.

2016. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2016. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-ös, ne értsd ezt félre, természetesen csak és kizárólag olyan lánnyal tudnék összejönni, akit önmagában is szeretek, de örülök ha azt látom rajta, hogy vele akár a jövőben is tudnék tervezni. :)
2016. dec. 26. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
a gond ott kezdődik, hogy ezt előre nem lehet látni., Én is azt hittem hogy jól választok, aztán elröppent 11 év, lett egy gyerek, majd az asszony összejött egy nincstelen trógerrel, aki 20 évvel idősebb nálam, s most karácsonykor kiderült, hogy a 2 éves fiam sem a fiam vér szerint!
2016. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel.

Bár én abszolút nem vagyok híve a klasszikus családmodellnek, én tizenévesen is mindig komlly kapcsolatot kerestem, nem akartam "kiélni" magam, nekem fontosabb lett volna egy hosszú kapcsolat 16 évesen is.

Neked meg sok sikert a terveidhez!

2016. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!