Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érveket lehetne felhozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikry kérdése:

Milyen érveket lehetne felhozni egy a saját útját járó férfi meggyőzésére?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Ez eddig tucatkérdés volna, csakhogy a fiatalember az mgtow kultúra híve, hozzáteszem nem ok nélkül.

Milyen érveket lehetne felhozni annak érdekében, hogy adjon még egy esélyt a nőknek, pontosabban írva nekem?

Főként olyan érvekre gondolok, amelyek egy az érveléselmélet szabályait figyelembe vevő vitában is megállnák a helyüket, ergo a 'minden mgtow nőgyűlölő, a nőgyűlölet rossz => az mgtow rossz' jellegű válaszokra nem tartok igényt. Ugyancsak tartózkodjék a felesleges billentyűkoptatástól mindenki, aki nem tudja mi takar az a kis öt betűs mozaikszó.

Különösen tudnám értékelni ugyanakkor a fent említett kultúra iránt érdeklődő fiúk/férfiak hozzászólásait, hogy őket mivel lehetne meggyőzni, ha ugyan lehetne.


18L



2016. dec. 27. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Talán azt, hogy a szerelemnél, szexnél nagyobb boldogságot kb. semmi sem okozhat, ha a heroint nem számítjuk.

Tehát miért fosztaná meg magát ettől?

Oké, hogy csalódott, meg fél az újabb csalódásoktól, de ahogy mondani szokták, kockázat nélkül nincs győzelem.

2016. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok ennek a követője, de az biztos, hogy nem szavakkal tudod meggyőzni, hanem tettekkel kell ezt bizonyítanod. Be kell bizonyítanod neki azt, hogy érdemes bízni a nőkben, legalábbis egyben, benned. Meg be kell bizonyítanod, hogy jobb lenne veled, mint egyedül követni ezt a hülyeséget. Legyél vele nyitott, kedves, érdeklődj felőle. Nem tudom tudtam-e segíteni, bocsi ha nem. 23/F
2016. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Az a legnagyobb érv, ha agyat növesztesz és keresel egy értelmes férfit. :) Nem fog megváltozni a kedvedért.
2016. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen marhaságok ellen nem érvelni kell, hanem megvárni, amíg a delikvens egyszerűen szerelmes lesz :)



Nekem 2 haverom is ezt az utat járták, mindkettő azonnal otthagyta, amint beleszeretett egy lányba ;)

2016. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Pont úgy nem fogod meggyőzni, mintha homokos lenne, ha neki nem kell csaj és kapcsolat, akkor nem kellesz neki te se.

A legtöbb, amit elérhetsz, hogy részed lesz némi érzelemmentes szexben, és beléd törli utána a lábát, csak hogy tudd, hol a helyed az ő világában.


Az ilyen pasi kapcsolatra abszolút alkalmatlan, és teljes mértékben támogatni tudom, hogy nőmentes életre rendezkedik be.


Neked is csak azért érdekes, mert kihívást jelent, és szereted a bunkókat, mert hiszed, hogy te meg tudod változtatni, mert akkor szupernőstény vagy aranypuncival... Hát nem, te se vagy más, mint a többi, átlagos nő. Sőt, még annyit se érsz, ha képes vagy futni egy ilyen srác után.

Gondolom az egyetlen amit látsz benne, hogy hú de jól néz ki...


Sebaj, minden nőnek szüksége van pár pof.ára esésre, hogy értékelni tudja a rendes pasikat, és ne a jó külső után rohanjon ész nélkül, lucskos punával!

2016. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert rendes pasi = rusnya faszi, aki ocsmányul beszél a nőkről
2016. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Leírom, pasiként ezt hogy látom, hogy le tudjál pontozni.


Vegyél fel egy "szopnék" feliratos pólót, és nyalókázz az orra előtt célzatosan, aztán súgd a fülébe, hogy két perc múlva talizzatok a mosdóban. Biztos szívesen torkon lőne.


Aztán mentek ketten kétfelé.

Az ilyen pasik elhatározzák, hogy nekik nem kell nő, legfeljebb csak szexre, és aztán mehet a fenébe.

Eszükbe sincs járni valakivel, vagy belezúgni, és az ilyen győzködéseket is nevetségesnek tartják.

Ha akarod, nyugodtan alázd magad azzal, hogy győzködöd, hogy te más vagy mint a többi nő, de teljesen felesleges.


Főleg azért, mert ha összejöttök, akkor nem fogod mosni a gatyáját, nem főzöl neki, hanem előadod az emancipuncit, aki felezi a házimunkát, és elvárja, hogy a pasija fizesse a kávéját.

Meg udvaroljon, hívogasson, fogja a kis kacsódat, kinya.lja a seg.gedet, és dührohamot kapsz, ha csak egy orgazmusod volt egy órás menet alatt, és rá se nézhet más nőre, mert azonnal a torkának ugrasz.


Te se vagy más, csak a pi.nád viszket, úgyhogy ajánlj fel neki egy kötetlen dug.ást, legyen egy jó napja, és lécelj le, ahogy jól nevelt nőhöz illik. Másra úgyse vagytok jók.

2016. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5

Mégis hol olvastad, hogy bunkó? Egy szót nem írtam a jelleméről, ahogy szándékosan kerültem a miért ő kérdést feszegető válaszokat is.

Ne lottóz sokat, csak veszítenél rajta. Egyáltalán nem bunkó, sőt. Kifejezetten kedves, előzékeny, nagyon jókat lehet vele beszélgetni reneszánszról, romantikáról, stb. (ezek a stb kivételével művészettörténeti korszakok), intelligens, művelt, csupa olyan tulajdonság, amit sok ember csak mesekönyvből ismer.


Tehát ha elég felnőttnek érzitek magatokat, a jövőben szorítkozhatnátok a kérdés megválaszolására olyanok szapulása helyett, akiről semmit nem tudtok.

2016. dec. 27. 12:15
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Én tényleg nem bántani akarlak, de könyörgöm, 18 éves vagy még. Még csak most kezdesz kikecmeregni a tinikorszakból. Egy csomó kortársad azt hiszi magáról, hogy ő milyen érett nő, mennyivel másabb, mint mások. De ez nincs így, pusztán az agyad kémiáját illetően sem, a hormonjaid még tombolnak és előbb önt el a lila köd, mint a realitás. Nem abból áll a szerelem, hogy egész nap dugtok és mézes-mázos dolgokat súgtok egymásnak. A tettek beszélnek, a szavak csak ígérnek. Minden jót neked, de tényleg mérlegeld az egészet, szerintem nem éri meg energiát fektetni egy ilyen halott ügybe. Másrészről én óvakodnék a helyedben, sok-sok intelligens férfi van, akivel el tudsz beszélgetni ezekről, sőt még másról is. :)
2016. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan #2 írja, észérvekkel valószínűleg sehogy sem, főleg ha hosszabb ideje benne van ebben. Ha valamilyen esélyed van, akkor az az, hogy sikerül bebizonyítanod, hogy veled megérné.
2016. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!