Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját megítélésetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját megítélésetek szerint ti miért vagytok egyedülállók?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi, aki rövidebb vagy hosszabb ideje egyedülálló.

Mit gondoltok mi lehet az oka?

Mit tesztek ellene, hogy változzon?


A válaszotok végére légy szíves írjátok oda az életkorotokat és a nemeteket is.


Köszönöm!



2016. okt. 3. 16:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
22%

Nem születtem helyesnek,ennyi.

Ez ellen maximum arcplasztika segítene,de annyit meg nem ér meg kb. senki sem,hogy azért én az egész arcomat átszabassam,plusz 2-3 millió Ft...

25/F

2016. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem keresek különösebben párt. Ha jön jön, ha nem nem, nem járok kifejezetten azért el, hogy párt találjak. Valószínűleg benne van a kényelem is, mert jól elvagyok, a kötelező dolgokon kívül (ügyintézés, munka) azt csinálok amit akarok, akkor amikor akarom. Szóval azt hiszem belekényelmesedtem, ami annyira nem jó. Csak akkor vágyon nagyon párkapcsolatra, amikor van egy konkrét személy aki nagyon tetszik.
2016. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
77%
ja és 31N vagyok
2016. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

mert egyszerűbb az életem egyedül.


27F

2016. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Egyelőre meg szeretném ismerni magam. Az eddigi kapcsolataimban sokat hibáztam, azt hittem úgy vagyok tökéletes,ahogy vagyok .Na ez nem így van, és ehhez meg kell ismerjem magam, és változtatnom magamon. Amikor már érett leszek lelkileg, és fejben is, akkor keresek párt. Addig pedig élem az életem, hogy egyedül is tudjak létezni, élni, hogy legyen kit-mit megosztani a majdani párommal. F24
2016. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
27F, 3 éve kb, gondolom azért mert nem teszik semmit sem azért, hogy legyen párom :D igazándiból nincs kedvem együtt élni senkivel se, ilyen korban pedig egy kapcsolat ezzel jár általában..
2016. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem találok alkalmas lányt. Vagy könnyűvérűekbe botlok vagy nagyszájúakba vagy gyerekesek. Aki megfelelne annak meg én nem kellek. Sajnos nem olyan vagyok akiért sóvárog az összes nő és csak rájuk kell, hogy kacsitsak. 22
2016. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
79%
Az oka, hogy önbizalomhiányos és kishitű vagyok. Így pedig alkalmatlan egy párkapcsolatra. Jelenleg önfejlesztést végzek. 30/F
2016. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
69%
Nem felelek meg a mai trendeknek úgy érzem. Nem szeretek kimozdulni, bulizni. Leginkább otthon szeretek el lenni és ez a legtöbb nőnek nem jön be. Szerintük csak az a sikeeres, aki körül veszi magát ál-haverokkal, de én nem ilyen vagyok. Számomra gusztustalan ha valaki érdekből haverkodik a másikkal, még ha ez a mai trend, akkor is. Az ilyen "haverok" mind felszívodnak, ha valami baj történne, ezért is undorodom tőlük és nem is keresem az ilyenek társaságát. Sok nő meg azt lenézi akinek kevés haverja van és nem szeret mindenütt ott lenni, ahol lehet feltűnősködni egy jót.. 25/F
2016. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézek ki elég jól, nehezen ismerkedem és nagyon kevés lehetőségem is lenne. 23F
2016. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!