Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményük a nőknek a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a nőknek a 30 feletti "Még fiatal vagyok, még előttem az élet, még rengeteget csajozhatok, bulizhatok" típusú férfiakról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményük a nőknek az ilyen férfiakról? Akik ilyen korban nősülésről, gyerekről hallani sem akarnak, mondván ők még fiatalok és még ráérnek, majd ráér az még, majd akkor alapítanak családot ha "kiélték magukat" rendesen.
2016. dec. 27. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem ítélkezek mások felett, mindenki úgy él ahogy akar. Viszont személyes véleményem szerint ez nagyon nem szimpatikus hozzáállás, mivel egy 35 éves férfinak mondjuk 18 éves korától volt 17 éve hogy kiélje magát, ami az élete fele.

Ha valaki ennyi idő alatt nem unta meg a vég nélküli puncihajkurászást és tivornyákat a haverokkal azt nem tudom érett, felnőtt férfinak tekinteni.

2016. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Semmi. Megférünk a világban. Nekem sem kell gyerek. Mondjuk buli sem.


Kiélésben nem hiszek. Abban sem hiszek, hogy ha otthonülős vagyok, akkor "kiotthonülöm" magam, és többé nem lesz rá igényem.

2016. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Azt hogy nem érett meg a családalapításra.

Lehet nem véletlenül keresnek a lányok idősebb pasikat...

2016. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenekre buknak a legjobban.
2016. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy már 40 felett vagy afelé közelítve is ilyen a legtöbb sajnos. Persze van kivétel, de a legtöbbjük sajnos nem ilyen.
2016. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magánügy. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, a tetteiért vállalja a következményéket.


Egyébként meg csak azért ilyen nagy a szájuk az ilyen embereknek, legyen akár férfi vagy nő, mert még nem találták meg a megfelelő párt magának. Ez a "ki akarom élni magam" szöveg tipikusan az ő szövegük. Semmi értelme sincs, mivel ez a szöveg = végig akarom b..szni az egész várost.

De hát az ő életük, nem az enyém. Majd ha rátalálnak a megfelelő társra, akkor már másképpen fognak gondolkodni.

2016. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Azt, hogy majd ők megnevelik. A nők valamiért mindenáron ezeket a férfiakat akarják megváltoztatni.
2016. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utálom azt a fogalmat, hogy "kiélni magát"


ettől függetlenül nem akarok se feleséget, se gyereket.

2016. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Tik tak tik tak tik tak tik takkk....
2016. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarnak egy parancsogató zsaroló hárpiát otthonra, meg egy szarógépre 20 évet elvesztegetni,hogy elmondhassák hogy ő teszi be őket az öregekotthonába majd és de megérte..
2016. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!