Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy csajt egy társkeresőn. Már talákoztunk is azóta, és hát nem volt rossz a randi, de igazából jó sem. Azóta mindig tervezzük a kövi talit, de álltalában neki, de néha nekem nem jó az időpont. Rengeteget beszélünk facebookon is. Viszont mindig én tartom fent a beszélgetést, van h már megunom a párszavas válaszait és elköszönök. Gondolván csak untatom, viszont ha én nem írok rá másnap, akk ő ír. Viszont szintén unott beszélgetés következik, ahol ő csak válaszol szinte. Mikor randira hívom is, már mondja h nem biztos h jó lesz neki még...

Olyan érzésem van, mintha csak az időt töltené velem, és mivel nincs most az ünnepek miatt semmi dolga, így jó velem elütni az idejét. Aztán ha épp nincs semmi dolga akkor eljön velem forraltborozni vagy ilyesmi.

Mondta hogy nagyon magányos, és nem tudja elütni az időt.

Lehetséges ez, hogy csak kihasznál? Vagy csak beképzelem?

Hogyan tudhatnám ezt kideríteni?


2016. dec. 29. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Már arra is gondoltam, hogy van még egy-két ilyen pali rajtam kívül. Ezzel csökkentvén az unalmát.

Vagy van egy másik akit jobban kedvel, csak még nem tudja h abból mi lesz, és én vagyok a tartalék.

A csaj egy modell alkat, szval könnyen talál magának valakit. Sőt hobbiként űzi is a modellkedést. Még reklámban is szerepelt. :)

2016. dec. 29. 10:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van benne valami amit mondasz ,van nekem is pár csaj akinek csak akkor válaszolok ha unatkozok és akkor se nagyon érdeklődők iránta.
2016. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Kihasznál, úgy mond lelkileg és mint társ is, haverként kezel. Volt már benne részem, de én többet szerettem volna ezért annyiban hagytam vele a kapcsolatot. Minden másnap találkoztunk néhány órára a nyári szünetben, bár volt csókolózás is, csak kihasznált, és így utólag hamarabb is észrevehettem volna a jeleket, hogy csak "hülyének néz" ebből a szempontból.


24F

2016. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozz össze vele egy találkát, ha csak egy rövidebbet is, és kis bevezető után kérdezz rá - persze csak ha te komoly kapcsolatot keresel.

Nyugodtan mond el, hogy nem szeretnéd ha "több vas" közül csak az egyik lennél, vagy unaloműző..

Ha szimpatikus vagy neki, kérd, találkozzatok gyakrabban, ismerkedjetek... Meg is beszélgettek egy közeli időpontot.

Ha elutasító vagy ráhibáztál a dologra, mindegy is, ilyennel jobb nem foglalkozni ;-)


28N

2016. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!