Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy csinosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy csinosabb lány ilyen igények mellett 2 éve nem talál párt?

Figyelt kérdés

Unokahugom már 2 éve szingli és keresi a párját Ilyen igények mellett:


A külső pénz alig számít neki. Ezt nehezen hiszem habár az exe valóban nagyon elhízott csúnya fiú volt. Mindenki kérdezte tőle hová tetted a szemedet.

Mivel nagyon gazdag ezért nagyon nem a pénz számít neki. Ami neki fontos hogy nagyon kedves jó lelkű okos érzelmes figyelmes legyen a párja.

Nem értem miért nem találja ilyen igények mellett a párját.......

Mindig panaszkodik hogy minden férfi csak azt akarja vagy defektes vagy egoista vagy bunko vagy pénzével jön.

Lehet valaki ennyire peches


2016. aug. 17. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
előitéletek. ha van pénze milyen igényei lehetnek? nyilván nem fogja leadni, hanem ő neki ugyanolyan kell mint ő vagy jobb, anyagiakban
2016. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, a külső nála teljesen mindegy és csak a belső számít. Nos, a mai felhozatal alapján nem is csodálkozom, hogy még nem találta a párját. :) Inkább örüljön neki, hogy nem egy defektessel van, aki csak kihasználná őt.
2016. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

érdekelne, hogy milyen humora van a leányzónak...

mert simán lehet egy besavanyodott nagyképű p1cs4 akit csak az ilyen srácok találnak meg amiket írtál...amire ő vágyik na azok 6000 km-ről kerülök a személyisége miatt...


23F

2016. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 te egytől tízig mennyire vagy gyengeelméjű?
2016. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Elég azt néznem, hogy defektes nem kell. Gyakorlatilag, kívülről nézve, mindenkinek van, ilyen, olyan, kisebb, nagyobb defektje. Vagyis, akkor vénlány marad.
2016. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Defektes lány pfúj.
2016. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt akartam én is pont említeni, valamilyen "defektje" mindenkinek van,neki is. Szóval akkor senki nem lesz jó neki ennyi erővel, de tudjuk azt is mennyi nő magyarázza hogy áhh neki nem számít a külső csak alig számít neki.

Ez azt szokta jelenteni,hogyha nem vagy tökéletes bármilyen szempontból külsőre,onnantól esélyed sincsen nála...

25/F

2016. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A pártalálás azért szerintem részben szerencse kérdése is, két év sem olyan nagyon hosszú idő, így simán lehet, hogy eddig csak pechje volt.

Ha már tíz-tizenöt éve egyedül van, akkor mondanám azt, hogy valami nem stimmel teljesen, addig nem.

A párom három évig volt egyedülálló, pedig neki sem voltak hatalmas igényei. Nekem sincs sok pénzem, nem vagyok bombanő sem, hanem teljesen átlagos. Olyat keresett, akivel jól össze tud hangolódni, tud vele beszélgetni, hasonló érzelmi igényei vannak és a szex is jó vele. Ez a legtöbb és a legkevesebb egy működő párkapcsolathoz. Ez vagy van, vagy nincs.

2016. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Simán,nem akar lehorgonyozni boldog-boldogtalannal.Még mindig jobb,mint félévente 1-2 hónapra összejönni valami terhelt fazonnal,aki(k) miatt előbb vagy utóbb,de elmegy a kedve az ismerkedéstől.
2016. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!