Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nő akibe szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a nő akibe szerelmes vagyok évek óta, egy másik férfitól várandós?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 18:07
 1/9 CptTomato ***** válasza:
95%

Ez az a kérdés ahol egy vessző nem ártott volna :D


De ... mit tegyél?!

Keress mást :D

Komolyan fontolóra veszed hogy oda pofátlankodj egy másik kapcsolatba?!

Esetleg ha ők nincsenek együtt akkor ..komolyan fontolóra veszed hogy egy kisgyermeket felnevelsz aki nem a tiéd?

Hány éves vagy?! -.-

2016. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
30
2016. jún. 23. 18:14
 3/9 A kérdező kommentje:
nem most
2016. jún. 23. 18:44
 4/9 A kérdező kommentje:
csak előtte is volt ez a pasija
2016. jún. 23. 18:44
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Amikor egyszer szétmennek, úgy istenesen, szerezd meg a nőt. Ne csodálkozz, ha nem lesz hosszúéletű a kapcsolatotok.


26/F

2016. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó de a gyereke örökké arra fog emlékeztetni,hogy nem én voltam az első komoly pasija
2016. jún. 23. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha várandós tőle, akkor arra következtetek, hogy szereti. Ebből, pedig az jön, hogy beléd nem szerelmes. Tehát feleslegesen vársz rá. Magyarán: menj és ismerj meg új lányokat, hogy te is megtaláld leendő gyermekeid anyját!
2016. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom ő nem viszonozza, ha mástól terhes.
2016. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a gyereke örökké arra fog emlékeztetni,hogy nem én voltam az első komoly pasija"


Szóval neked csak olyan nő felel meg, akinek te vagy az első komoly kapcsolata? 30 évesen már elég nehéz ilyet találni (bár nem lehetetlen).

2016. jún. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!