Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a exbarátnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brain Storming kérdése:

Mit tegyek, ha a exbarátnőmbe vagyok szerelmes, aki mellesleg nagyon jó barátnőm, és akivel maximálisan összevalók vagyunk, de most éppen egy másik pasiba szerelmes? (F/43)

Figyelt kérdés
Tudom, részletek nélkül így elég necces, de kíváncsi vagyok, kinek mi jut az eszébe ennyi információból

2016. szept. 5. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha valóban szerelmes, akár fejre is állhatsz, akkor sem fogod érdekelni.

Szóval csak a csodában reménykedhetsz, esetleg kedveskedhetsz neki, de nem hiszem, hogy bárhova is jutnál vele. Inkább keress mást.

2016. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más paliba szerelmes és veled jár össze kefélni? Érdekes nő ... Szerintem egyébként hagyd a bánatba.
2016. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban kevés infót adtam meg :) Nem, nincs közöttünk szex. De volt. Egy éves együttjárás után ő kiszállt, utána egy évvel később megint barátkozni kezdtünk, fél év után barátok lettünk extrákkal, tkp. nyitott kapcsolatban, de egyre jobban kiderült, hogy sokkal nagyobb az összhang közöttünk, mint, amikor annakidején együtt voltunk - én pl. teljesen abba az irányban változtam, hogy a korábbi együttjárásunk idején volt, részemről adódott hátrányok megoldódtak (a fiam kirepült, és nekem is sokkal több időm volt rá, már együtt is élhettünk volna, stb.), amikor csak hogy lerázzon egy pasit, adott neki randit, és a 3. randira össze is jött vele :/ Én akkor elmondtam neki, hogy bennem merre változtak a dolgok, de ezt már a rózsaszín ködön át nézte, rossz néven vette stb. Két hónapig alig láttam, kínzott a szerelmi bánat... Most vissza-alakultunk amolyan legjobb barátokká: amikor nem a pasival van, akkor találkozunk, van sok közös dolgunk (tényleg összevalók vagyunk), pl. mivel masszőr is vagyok, rendszeresen masszírozom, nyelvtanár is vagyok, így segítek neki készülni a nyelvvizsgájára, stb. Számítógép mellett dolgozik, így általában az egész munkaideje alatt, ha ott van, akkor kommunikálunk, stb. Nem adnám fel, mert ez a dolog három éve alakult ki így közöttünk. Most az van, hogy olyan lettem magamtól, amilyennek mindig is szeretett volna, hogy legyek (testileg, mentálisan, stb.) és ezért sem tudok attól szabadulni, hogy ne vele képzeljem el a jövőmet... (Jó kis csapdahelyzet, ugye? ) ... Így árnyaltabb a kép? :)
2016. szept. 5. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Kaptál egy lehetőséget és elb.tad.

Most már csak barátként gondol rád, másba szerelmes.

A helyedben nem reménykednék.

Lehet, hogy te is inkább csak azért kaparsz, mert neked épp nincs senki. Ha lenne, lehet hogy a barátkozás se erőltetnéd.


Így csak elpazarlod az életed, amíg arra vársz, hátha felszabadul újra. Tudod, te se leszel fiatalabb. :(

2016. szept. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!