Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 éven felüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 éven felüli férfi egy hamburgereket feltálaló cégnél dolgozik, és nincsenek is további kilátásai a karrierjére, az mennyire gátolja a társkeresési sikerességét?

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam a konkrét nevét a cégnek, mert nem akarok reklámozni, mindenki el tudja képzelni miről van szó. Kisegítő munkás egy gyorsétterem láncban. Nincsenek további céljai és ambíciói az életnek ezen a területén. Milyen magánéletre számíthat?
2016. dec. 30. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

16-20 éves lányoknál lehet esélye alkalmi szexre, még pár évig.

Aztán marokmarcsa.

Gondolom a fizetéséből a szüleinél élve tud csak kijönni, megtakarítása semmi.

Ambíció nélkül legyen elégedett azzal, ami jut.

2016. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

"nincsenek is további kilátásai a karrierjére,"


MINDIG VAN, de ha neked nincsenek se céljaid, se ambícióid, hogy javíts a helyzeteden, úgy eléggé kilátástalan lesz az életed, de akkor ne panaszkodj, hogy miért ilyen sz..r az élet, mert csak neked az!

Biztosan ott is fogsz találni valakit.


Nem az a szégyen, hogy ott dolgozol, hanem az élethez való hozzáállásod ennyi évesen! De se baj, anyuci pici fiacskájának is kell lenni valakinek! :)

2016. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
1-es válaszoló ne nézzél le senkit, aki a szüleivel él. Én 25 évesen anyámmal élek és büszke vagyok magamra, mint azok a Waffen-SS harcosok, akik állták a sarat a túlerővel szemben. Én munkanélküli, szegény, szűz vagyok 25 évesen és nem szégyenkezek egy percig sem. Jövőre megyek dolgozni kínai étteremben leszek mosogató fiú, vagy postai kézbesítő, ezek a lehetőségek vannak.
2016. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Anyámmal élek babettával járok.és ne legyek kemény?
2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha intelligens, van önbizalma, jó dumája, humorérzéke, meg magabiztos a szex terén, akkor simán lehet sikeres. A hamburgeres cégnél is dolgoznak lányok...
2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Mindegy mit dolgozik valaki ha teljes szivével és odaadásával csinálja amit csinál és örömét leli benne.A fiatal esze nincs iskolások járnak ilyen helyekre,tehát szükség van erre a munkára is,ugyanigy nem lenézendők a kukások sem,akik mindenki szemetét elviszik.Ha nem lennének kukások akkor beledöglenétek a szemétbe. Ja vagy ezeket a munkákat haldokló hajléktalanoknak kellene végezniük? Minden munkásnak van érdeme ebben a világban mert mindenki kapcsolatban áll jelképesen mindenkivel. Tehát nem tudom hogy hétvégén amikor nem dolgozik akkor miért nem mehetne el beszélgetni valahová,vagy emberek társasgát keresni,rendezvényeken is lehet ott is kialakulhat bármi. Szerelem meg 60-70 évesen is utolérheti az embert,nem korhoz kötött.
2016. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon Balázs, nagyon...
2016. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarsz fejlődni ez veled a legnagyobb gond, nem az, hogy egy gyorsétteremben dolgozol!
2016. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

8: a krumplisütés nem véletlenül tipikus diákmunka. Nem lehet belőle megélni, zsebpénznek elmegy.

Egy "kukás" itt 200-220 körül kap, a sofőr 250-300 felé. (Én meg irodán potom 150-et, mivel EZT a munkát sokan szívesen végeznék...)


Felnőtt férfiban legyen már annyi ambíció, hogy akkor is megél, ha a szülei már nem lesznek!

2016. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%

ma 15:33


Szóval már megint az a lényeg látom hogy minél több pénzt kapjon valaki,a belsejére senki sem kiváncsi a krumpli sütönek,nem csoda hogy itt elterjedt a közhely a pénzes pasiknak jobban lessz nőjük,mindegy a nőknek ha vér tapad is hozzá csak a számlák legyenek kifizetve illetve lakás és autó legyen a pitsájuk alatt. Felszines világban élünk.

2016. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!