Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy a társkeresőn semmi esély sincs az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy lehet 2-szer annyi férfi van mint nő. De a nők is állandóan panaszkondak, hogy szexéhes, bunkó, perverz emberek írnak csak nekik. Igaz hogy sok levelet kapnak, de ennek a nagy részéről ők maguk mondják, hogy nem normálisak.


Egy "rendes pasi" mennyire tudna egy ilyen helyen érvényesülni?


2016. dec. 31. 12:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Semennyire. Szexéhes bunkók írnak csak nekik?


Ha egy pasi meg ronda, annak meg baxnak vissza írni.

2016. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Na fsza. Egyből kifogtam egy hivatásos gyakori-kesergőt. Kicsit elmélyültebb, gondolkodó hozzászólásokra vágynék :)
2016. dec. 31. 12:10
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire,el sem olvassák a levelet. Ránéznek a képedre,ha van kitéve persze,ha jóképű vagy,akkor jó,ha nem,akkor ugyanúgy nem is válaszolnak semmilyen levélre...
2016. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem károgás, hanem tapasztalat! Van amelyik nő olvasás nélkül törli a leveled vagy van amelyik egyből le is tilt.
2016. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Én szoktam társkeresőzni. Nem vagyok adonisz, teljesen átlagos, kicsit idióta de rendes férfi vagyok.

Lehet ott ismerkedni. Nem mondom h ott fogom megtalálni életem nőjét, de ismerkedni jó ott.

Az a fontos, hogy senki ne azt várja tőle, hogy ma beregisztráltam. Holnap már 20 csajjal fogok párhuzamosan beszélgetni. Hétvégén pedig már 10 randija lesz az embernek. Ez nem így működik. Van h egy hónapig nem jön senki olyan akivel 3 értelmes mondatot lehet váltani. Aztán hirtelen 2 olyan is aki aranyos és szimpatikus...

Szval ezt úgy kell felfogni, mint egy plusz lehetőséget. Nem pedig egy azonnali aduászt, hogy megtaláljam a nagy Őt.

2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

nehéz felfogni hogy az emberek olyan párt keresnek akik külsőre ÉS belsőre is megfelelnek?


lehet egy pasi akármilyen rendes, ha az adott nő undorodik tőle... de egy másik nő meg érte fog pont rajongani. ennyi az egész.

2016. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem életlenül van ennyi kesergő. Igen, valószínűleg több a férfi, mint a nő. Igen, a nők nagy része először a feltöltött képed fogja nézni, ha ott elbuksz, a több lényegtelen. Igen, a nőknek írt levelek jelentős részére vagy elutasító válasz érkezik, vagy semmi. Igen, sok nőnek magasak az igényei. Ez szó szerint is értendő. 175 cm alatt nem túl jók az esélyeid. A vékony testalkat sem igazán nyerő. Ha viszont sármos vagy, intelligens, jó humorú, emellett biztos egzisztenciával rendelkezel, és nyitott vagy a hölgy gyerekére, vagy nyitott vagy közös gyerekre, határozottan jók az esélyeid.
2016. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
elkeseredett antiszociális emberek vannak ott nagytöbbségben.sokan paraméterek szerint keresgélnek nagy szigorúan.sérült lelkek ,beteg elmék ,azért nem tudnak ott sem és máshol sem ismerkedni.
2016. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

6-os.

Pontosan az a valódi gond,hogy amit írsz,az nem létezik a valóságban...

Ha tényleg így működne,akkor senki nem aggódna ezen,és nyugodtak lennének. De ez nincs így, van egyre több férfi,aki egyetlen nőnek sem kell,hiába csinál bármit...

És itt nem 1-2,meg 10 emberről van szó. Hanem 40-50 ezer emberről legalább,és mind férfiak természetesen sajnos.

És akkor még nincs szó arról,hogy sok férfi 2-3 nőt is hülyít egyszerre...

2016. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ha a nők valóban válogathatnak és válogatnak is és csak a legalkalmasabb pasiknak válaszolnak mégis, akkor miért vannak még fent nők? És miért panaszkodnak a nők?


100 levélből biztos kellett volna már legyen 2-3 olyan aki külsőre az adonisz és nekik válaszolniuk kellett volna. Velük kialakul kapcsolat és lefekszenek a csávóval. Akkor miért maradnak ezek a nők továbbra is boldogtalanok, ha megkapták azt a pasit, amire vágynak és aki megüti azt a mércét ami kell nekik?

2016. dec. 31. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!