Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinek sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sikerült Anotalkról egy-kettőnél több,16-nál idősebb lánnyal megismerkednie?

Figyelt kérdés

Jellemzően az általános iskolás korosztály használja az Anotalkot, de néha előfordul, hogy belefutok idősebbekbe is. Nyilván nem azokra kell gondolni, akik egy "szia kor" kezdés után beírják, hogy 25 és kilépnek, hanem akikkel később még tartottátok a kapcsolatot pl.: Facebookon, vagy máshol, ne adj' Isten találkoztatok is, vagy több is volt. Egy-kétszer bárkivel előfordul, de van, aki rendszeresen találkozott idősebbekkel?


Sztorikat várok, mindenféle vicces, szaftos, érdekes történetre kíváncsi vagyok! :)


F



2016. dec. 31. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég sokat próbálkoztam, de csak két lányt ismertem meg onnan hosszabb távra, az is csak a szerencsén múlt. De mindkettővel több, mint 1 évig beszélgettem.
2016. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy aki azzal jön, hogy kor, azt én azonnal ki is nyomom a francba, mert tuti, hogy 16 éven aluli. A 16 éves is fiatal nekem.
2016. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Tapasztalataim szerint túlnyomó részt tizenévesek és trollok hazsnálják.
2016. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedden egy 19 éves szegedi lánnyal ismerkedtem meg éppen.
2016. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

egyszer probalkoztam ott, es soha tobbe!


tiszta idopocsekolas az egesz!


boldog uj evet mindenkinek!


kivanom hogy mindenki talajon part maganak :)

2017. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Még októberben egy 19 éves lánnyal beszélgettünk. Egy megyében éltünk, mint az kiderült, sőt, ő jelentkezett abba a suliba, ahová most én járok. Ezután átmentünk facebook-ra. Nyúzott, hogy küldjek már képet magamról. Írtam neki, hogy nem, mert ocsmányul nézek ki, jött a ,,Jajj, dehogy!" és társai. Beleegyeztem a képküldésbe, majd AZONNAL tiltott az a kis 3,14csa...


Volt olyan is, hogy egy szintén 19 éves lánnyal társalogtunk, ő is velem egy megyében lakott. Jól haladt a beszélgetés, erre én marha meg véletlen mellényomtam és kiléptem.....

2017. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Én egy csajszival lefeküdtem, 20 éves.
2017. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

anotalk?



szia!kor?


micsi?

2017. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!