Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az a 31 éves férfi, aki nem nagyon tud baráti kapcsolatokat kialakítani (ebből legtöbb az jön, hogy a nők is kerülik, vagy pár hónapig vannak vele-m) és kénytelen otthon tölteni a szilvesztert? Leamortizáló (objektíve) ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok antiszociális, szeretnék barátokat, próbálkozok is mindenkivel beszélni, de nincs, csak egy-két hülye haver, akik messze élnek, már párkapcsolatban. Így egyedül itthon albiban töltöm a szilvesztert. Barátnőim vannak pár hónapig, 1-2 évig szinte mindig, mert nem vagyok egy tanulatlan és ronda ember. De tényleg látják a nők is, hogy nincs 1 barátom sem, hamar el is hagynak. Tehát teszek ellene, de nincsenek meg azok a képességeim, hogy igazi szociális ember legyek. Ergó nem vagyok annyira érdekes mentőtisztként. Tehát akarom, de nem megy. Ez miért taszító a nőknek? Van rengeteg ismerősöm, atombunkók, buták, mégis 100 rendes haverjuk, barátjuk van. Tehát ehhez képességek kellenek, amik valamilyen szinten velünk születnek. Miért nem lehet így tekinteni az emberre, hogy próbálkozik, akar, fogadjuk el így. Sajnos nem ezt tapasztalom, a nők is és a társadalom is ,,eredményt" akar, rakja a terhet az emberre.
2016. dec. 31. 17:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Hiába járok én tánccsoportba, túracsoportba, két hetente ismerősi körökben focizok 1.5 órát. Mégis, ha én nem írok, hívom őket, akkor senki rám nem ír, nem hív. Egyszerűn nem megy. Hiába vagyok beszédes, kedves, semmire sem megyek vele. Szürke egér kisugárzásom van.
2016. dec. 31. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy valóban ez az oka-e. Ha nincsenek barátaid, szerintem nem gáz, nekem sincsenek. Lehet, hogy nagyon rájuk akaszkodsz. Megterhelő lehet.
2016. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
A nőknek általában jobbak a kommunikációs és szociális képességeik, meg a társadalom is sokkal megengedőbb velük, mint a férfiakkal. Ez van. Szerintem foglalkozz a munkáddal, annak több értelme van, mint olyanokra pazarolni az időt és az energiát, akik csak az egójuk fényezésére tartanak téged alkalmasnak.
2016. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van 3 haverom, de 10 ből 8 szor én keresem őket. A maradék 3-4 havert meg 10 ből 9 szer én keresem. Pedig beszédes vagyok, mindenről szeretek bárkivel beszélni. De valamiért nem érdekes a társaságom. Ez olyan, hogy hiába akar valaki orvos lenni, ha remeg a keze, meg irtózik a vértől. Nem lesz belőle soha az, vagy nem igazi, hanem kontár.
2016. dec. 31. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek igazi barátaim,sok kedves ismerösöm van.A barátság kialakul magától nem lehet eröltetni.
2016. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont hogy azóta van nagyon sok ideje egy 10/10-es külsejű és minden szempontból tökéletes barátnőm, mióta már nincs ezer haverom,

gondolom mert így több időt tudok fordítani a saját magam fejlesztésére.


Persze ha depis vagy mert nincsenek barátaid, akkor tegyél ellene, de a legtöbb nőt nem ez fogja érdekelni.

2016. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Én 23 éves lány vagyok de kb ugyanebben a helyzetben.

Legutóbb 2 ismerős csajszinak is én vetettem fel, hogy írjon nyugodtan ha van kedve meg ideje beülhetünk kávézóba, eldumálhatunk (mivel mindkettővel már elég rég találkoztam, de a suliban jóban voltam velük.) Azóta is várom a válaszukat. Pedig szerintem jófej vagyok, igyekszem érdeklődő lenni az emberek felé, próbálok jó beszédtémákkal előrukkolni. Mégsem keresik a társaságomat..nekem kell az övéket, hogy aztán vmi oknál fogva lemondják a talit.

Szerintem az nem minősít egy embert, hogy milyen nagy a baráti társasága. Ez inkább azokat az embereket minősíti, akik a rendes barátokat unalmasnak tartják... Gondolom te sem vagy/ voltál az a nagy partiállat :D Sok nőnek pedig pont az a taszító (egy idő után legalábbis sztem tuti..)

Ne keseredj el, ha tényleg odaadó és figyelmes vagy 100% ,hogy lesz aki ezt értékelni fogja! Pl egy olyan, aki eddig szinten le se sz.rtak :)

2016. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehéz barátokat szerezni ,találni!

ismerősöket könnyen lehet szerezni de barátot,társat nehéz!!!

Barát,társ-jóban rosszban veled van.

nos ezért nehéz szerezni barátokat,társat.


megértelek kérdező.

Sok sikert,szerencsét kívánok neked! 30N

2017. jan. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, de nekem még a beszédkészségem is teljes csőd :D

bár nagyon remélem hogy csak az miatt, mert nagyon ritkán van kivel dumáljak.


Túracsoportot hol lehet találni? Vagy ez ismerősi körből van?

2017. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!