Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feleslegesen aggodalmaskodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggodalmaskodok ezen? (tudom, sok ilyen témájú kérdés van, emiatt előre is bocs)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, külsőm átlagos, 185 magas vagyok kb, úgy gondolom a humorommal sincs baj, van munkám, csak sajnos önbizalom hiányos vagyok és némileg visszahúzódó... 1 barátnőm volt eddig, vele azért mentünk szét, mert nem tudott rám elég időt szakítani. Kollégáim és barátaim is mondták már, hogy nincs baj velem külsőre, de valamiért ezt tartom az egyetlen magyarázatnak arra, hogy nincs senkim. Bulizni ritkán megyek, nem hiszem, hogy oda hosszútávú kapcsolatot keresni mennek az emberek. Képet tudok küldeni privátban. Félreértések elkerülése végett ezt a kérdést nem azért tettem fel Nektek, hogy pozitív visszajelzéseket kapjak és ettől jobban érezzem magam, csupán érdekel, hogy mi lehet a baj. Rólam egyébként annyit, hogy kicsit szeretethiányos vagyok, és nem beszélgetek könnyen, mert nehezen tudom önmagamat adni, de ezen próbálok változtatni.


Köszi előre is a válaszokat!



2017. jan. 1. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából a kifejtésben benne van a válasz.

Nem gyakran jársz olyan közegbe, ahol új emberekkel ismerkedhetnél, ha mégis mész, akkor nehezen kommunikálsz. Ezeken változtass kicsit. Nem kell feltétlenül bulinak lennie, de ismerkedős közeg kell (hobbi, ismerősi körök, kollégákkal lazító sör néha napján), és nem árt, ha a szeretethiányodon kívül más dolgokról is tudsz másokkal beszélgetni, sőt, ha egyáltalán nem rohanod le ezzel őket az a legjobb :)

Sok sikert!

2017. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2017. jan. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!