Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a jól kereső férfiaknak csak ez a 3 típusa van?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi jól keres, nem szegény, hanem kifejezetten jómódú vagy gazdag, akkor..

1.) Elvárja, hogy a nő is sokat keressen

2.) Úgy érzi, hogy a nő alárendelt, és "tartozik neki", a pénzéért cserébe, és ennek megfelelően viselkedik vele

3.) Elvárja, hogy a nő 15-20 vagy akár még több évvel fiatalabb legyen nála


2016. dec. 30. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak ezek vannak.
2016. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Mert milyen legyek? Felépítettem valamit, és akkor tartsak el egy nőt aki semmire se vitte, és bánjak vele úgy mint egy egyenlő fél ?
2016. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha jómódú férfit akarsz fogni, akkor kompromisszumot kell kötnöd. Gazdag paliból kevés van és rengeteg nő hajt rájuk. Ergó az van, amit ő akar.
2016. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
számodra ki számít gazdagnak?
2016. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Szergej55 ***** válasza:
64%
Akkor keress rosszabbul keresőt.
2016. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Én is szoktam ezen gondolkozni, hogy nincs olyan, hogy beleszeretnek valakibe? Mikor látom az idősebb párokat, akik ezer éve együtt vannak, mindig azt gondolom, hogy ha egyikük gazdag lenne, nem lennének ilyenek? Dobnák a másikat azonnal? Nem akarnának senkit, aki ismeri és szereti őket?
2016. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Mi számít jól keresőnek? Én félmilliós fizetéssel nem vagyok gazdag, de annyira azért csóró se, mégsem tartozom egyik kategóriába sem.


4.) Nem érdekli, hogy a nő mennyit keres, de azért elvárja, hogy a nőnek is legyenek céljai, és dolgozzon ezekért a célokért. Ha nincs munkája, az se kizáró ok, de akkor tanuljon, vagy ha nem tanul, végezzen valamilyen kreatív tevékenységet, alkosson valamit, művészkedjen vagy fejlessze magát, sportoljon, esetleg végezzen közösségi munkát, önkénteskedjen, akármi. Fő, hogy legyen motivált és legyenek valamilyen céljai, ne csak úgy éljen a világba.

2016. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Ja értelek. Szóval nem is vagy fiatal/szép, nem is vitted sokra az eszeddel és a tehetségeddel, de azért szeretnél egy két lábon járó ATM-et, aki nem szól bele a dolgaidba és arra költheted a sok pénzt amire akarod. Értelek. Tudod ez nevezik utópiának, de nevezhetjük szimplán élősködésnek is. És akkor lehet lepontozni, de egyrészt ez az én szuverén véleményem, amelyhez való jog itt a gyk-n mindenkit megillet, másrészt abszolút helytálló a megállapításom.
2016. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

A 7. válaszolóval tudok egyetérteni, a férjem is fél- és egymillió között keres, és abszolút úgy van vele, hogy nem érdekli, mit csinálok, mennyi pénzért, amíg az nekem egyrészt örömet okoz, másrészt meg nem abban merül ki, hogy bután bambulok ki a fejemből egész nap, a tévét nézve és körmöt lakkozgatva. Az ambícióim, terveim, vágyaim mind támogatja, amíg annak egy minimális értelmét is látja. Egyáltalán nem vár el tőlem semmiféle nagy bevételeket, bár nyilván örül neki, ha minimálbérnél többet hozok haza, azt meg, hogy alárendelt lennék, kikérjük magunknak. Teljesen egyenrangú félként kezel, és egyébként a pénzügyi döntésekbe ugyanannyira belevon, mintha minimum a felét én keresném meg (baromira nem keresek annyit). És "csak" 7 évvel idősebb nálam, ami kizárólag a véletlenen múlt, semmi szándékosság nem volt egyikünk részéről sem ebben a kérdésben.


Szóval... Nem, nem csak ez a három típusa van, esetleg ez a három típus az, amelyik az aranyásóknak jut. Aki anyagiaktól függetlenül is szereti a férfit, az talál olyat, akire nem ez a sors vár.

2016. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

7-essel egyezem de én annyit hozzátennék h ennyire nem fontos a közösségi munka. Viszont h legyenek céljai és ne csak úgy éljen a világba, az nagyon. :)


F

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!