Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj egy nőnek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj egy nőnek, hogy egy pasi az anyjával él, mert nincs párkapcsolata, de lenne pénze saját albérletre vagy akár saját lakásra is?

Figyelt kérdés

29 évesen úgy vagyok vele, mivel az elvált anyukám egy emeletes nagy házban él, jó környéken, és nagyon jó viszonyban vagyok vele, és enyém az egész tetőtér, külön hálószobám van, külön dolgozó szobám, külön fürdőszobám és wc-m, és külön gardrób szobám is. Ezért mivel nincs párkapcsolatom se, mi a francnak költözzek el teljesen egyedül egy külön albérletbe? Idegen lakótársakkal meg semmi kedvem nincs együtt élni.


Ismerkedéskor hogyan közöljem egy csajjal, hogy ugyan jelenleg még anyukámmal élek (ami sok csaj szemében negatív), de bármikor hajlandó vagyok külön költözni és van is rá pénzem, amint lesz párkapcsolatom?


2017. jan. 1. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Pont így, ahogy mondod. Most anyukámmal él, de ha lesz egy komoly kapcsolatom, szeretnék és tudnék is függetlenedni. Egy értelmes nőnek ennek jónak kell lennie.
2017. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs evvel semmi baj!

Azêrt megnézném azok a nők kivel êlnek akik annyira vâlogatnak?

2017. jan. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nekem pont ez lenne a gondom. Nem a pénz érdekel, hanem az, hogy a pasinak van e igénye a függetlenedésre.


Nem olvastam, hogy lenne külön konyhád. Magadra főzöl a napi munka után? Magad mosod a ruháid? Csak te takarítasz és vasalsz?


Ezek hozzátartoznam a felnőtt léthez.


Továbbá mennyit adsz haza? Lakbérre, rezsire? Remélem legalább a rezsi felét.


Ha valaki kényszerből él a szüleivel, mert nem tudná máshogy megoldani, az nem zavar.

2017. jan. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben az anyukának ez nem teher, de tényleg nem, tudsz főzni, mosni, stb. (akár megosztva csináljátok), és besegítesz mindenbe, vagyis önállóan élsz és igényed is van rá, akkor ezzel szerintem semmi baj nincs. Ha én olyan helyzetbe kerülnék, ezerszer inkább laknék otthon, mint idegenekkel, lakótársakkal, és azt a pénzt, amibe az albérlet kerülne, inkább hagynám családon belül, minthogy idegeneknek adjam. Illetve ha minél hamarabb tényleg hajlandó összeköltözni, akkor végképp nem lenne probléma. Párom is most szüleinél lakik két éve a válása miatt, van megtakarítása és olyan fizetése, hogy egy kis lakást tudjon venni, idén tervezte megvásárolni,csak az élet közbeszólt, én örököltem, úgyhogy most inkább azt tesszük rendbe, hogy odamehessünk, és majd utána veszi a lakást.

De ez emberfüggő. Van, aki egyáltalán nem tolerálja, ami valahol meg is érthető. Van, aki megértő, de nagyon gyors összeköltözést akar,stb. Mondd el így, ahogy leírtad, mik a terveid, stb. A legtöbben ezt szerintem el fogják fogadni.

2017. jan. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!