Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők nagy része elvárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nagy része elvárja hogy a pasi saját lakásban lakjon, akkor ők miért laknak még otthon?

Figyelt kérdés

Az összes társkeresőn ez van, vagy ha élőben is ismerkedik az ember, mindig az van ha kérdezik és hol élsz, ha nem sajátban, máris lekoptatnak.

ha visszakérdezel, és ezek után még szóba állnak veled, akkor közlik, hogy ők otthon, de drága az albérlet, saját házat meg lakást nem tudnak venni, pedig jó lenne.

Akkor ha ez a felállás, mire főre várja el, egy teljesen hétköznapi nő/lány, hogy egy átlag magyar állampolgár, ebben a világban 20-30 évesen saját házban vagy lakásban lakjon, mikor ez szinte kivitelezhetetlen?



#ismerkedésprobléma
2016. febr. 7. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Hülyeség.


Csak annyit várok el, hogy legyen egy saját szobája, akár egy bérelt lakásban is.


Nekem annyi az alap, hogy legyen egy kis lyuk (egy szoba, egy fél szoba, stb.) ahová vissza tud vonulni valakivel kettesben, intim körülmények között.


Magyarul csak legyen egy saját szobája, amikor bármikor szexelhetünk, amikor akarunk


22/L

2016. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Én is 18 évesen elköltöztem otthonról. A koli ára nem vert földhöz- Hülyeség ez az általánosítás.
2016. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem derogált elköltözni otthonról albérletbe barátokkal. Ha önálló akar lenni valaki akkor alap, hogy nem anyu mossa a gatyáit.

Ugyanakkor nem várom el. Mikor összejöttünk párom költözött hozzám és kocsim is nekem volt...

2016. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azoktól kell ezt kérdezni akik elvárják. Én nem vártam el. A férjem volt az, aki hozzám költözött az anyjától.
2016. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!