Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan baromira nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan baromira nehéz társkeresőn normális pasit találni?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozom és olyan szinten kivagyok, hogy hol vannak a normálisak. Előtte 10 évig volt kapcsolatom, nem hiszem hogy nálam lennének olyan nagy problémák, hogy ne tudjak vkit összeszedni, de valahogy most mégis esélytelennek érzem ezt a dolgot.

Az első időszakban még olyan aranyosak, aztán ahogy megyünk bele a kapcsolatba, mindegyiknél előjön vmi irtó nagy defekt. Gondolok itt alkohol problémákra, most a legutolsóról kiderült, hogy drogozik, nincs állásuk, pár hónapnál több kapcsolatuk nem volt.. És azért ez egy 30 egynéhány éves embereknél kicsit cinkes. Nincs semmi életcéljuk, csak úgy vannak. De a csajról elvárják, hogy kiszolgálja őket, minden téren. Bombázó legyen, jó az ágyban, de mellette kedves, hűséges, megértő. Ha ő fáradt, egyből dob el magát a csaj és szolgáljam ki, álljon vigyázzba és lesse minden óhaját. Komolyan, mint valami lecsúszott kóceráj lenne fent.



2017. jan. 2. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
Én is így vagyok vele, csak én normális nőt nem találok. :D
2017. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
30%

ahamm tehát a többezer csávó közül egy sincs normális..

ahamm, persze, tényleg.

2017. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem vagyok fenn... ;)
2017. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
32%

"aztán ahogy megyünk bele a kapcsolatba..."


Bocs, de ez azt jelenti, hogy az általad említett dolgok akkor derülnek ki, amikor már kapcsolatban vagy velük? Mert akkor fura, hogy előbb vagy velük kapcsolatban, mint hogy ismernéd őket. Vagy csak én értem rosszul a megfogalmazást?

2017. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem egy normális ember se társkeresőn akar párt találni magának...
2017. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
30%

Mert mindenben tökéletes csávót akarsz, és ha van bármi hibája, akkor az már egy sz-r ember a szemedben.

Javaslom, hogy hagyd abba a társkeresőzést, és vegyél egy macskát. Vagy több macskát.

2017. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
45%

A társkeresőkön szerintem önbizalom hiányos,jól írtad pasik vannak fent.

A férfiak,nőcsábászok személyesen keltik fel a nők figyelmét,érdeklődését,hiszen a szavaknak hangsúlyuk is van,a betűkkel ellentétben.

2017. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 Nem mondod :D ***** válasza:
84%
Üdv a klubban! És nekem is mondja már el valaki, hol találok értelmes férfit :)
2017. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
92%
2012 óta nem társkeresőzök, nem csoda, hogy nem találsz ott normális férfit :) Viccen kívül, én a helyedben ha komolyan társat szeretnék, a társkereső lenne az utolsó lehetőség,amit próbálnék. Annak idején nagy reményeket fűztem hozzá én is férfiként,hogy majd ott megtalálom a hozzám illő társat, volt is néhány találkozásom egy két nővel,de semmi több.
2017. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
46%
A kérdést helyesen így tedd fel (leginkább magadnak): A végtelen számú férfi közül miért kell nekem rendre azokat választanom, akik teljesen alkalmatlanok egy kapcsolatra? Lehet, hogy rossz szempontok alapján választok?
2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!