Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az kizáró ok lányoknál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok lányoknál, ha nincs se kocsim, se jogosítványom, és jelen állás szerint nem is szeretnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ritkán lenne rá szükségem, meg utasként sem szeretem annyira, inkább a vonatot részesítem előnyben.


Meg ugye fenntartás sem olcsó, plusz elmondhatom magamról, hogy én ezzel nem szennyezem a környezetet, de ezek már nyilván mellékes dolgok.


2017. jan. 3. 14:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
4%

Ha a kisfiad 40 fokos lázzal otthon fekszik éjjel, vagy édesanyád beteg lesz és gyógyszer kell neki, amikor csak 15 km-re levő patika van nyitva ünnepekkor, akkor sem lesz rá szükséged? Vagy a nagybevásárlást majd hazacipeled kézen, meg a 3*6-os másfélliteres innivalókat a busszal?

Nekem nem lenne kizáró ok, ha a fiúnak nincs akivel ismerkedek, de az már igen, hogy nem is akar. Elengedhetetlen lassan már egy autó, nagyon rosszul gondolod, hogy nincsen rá szükség, de majd te is rájössz.

22/L

2017. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

#10


És aki végig RETTEG mikor vezetnie kell? Én pont így vagyok. Infarktus-közeli vérnyomás és pulzus, idegesség a maximumon és "vészhelyzetben" leblokollok... :(

2017. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkodtam, hogy a jogsit talán érdemes megcsinálni, csak így önmagában nem láttam sok értelmét.

Nem vagyok pesti, de megyeszékhelyen lakom, és ott is gyalog vagy bringával elérhető minden, de minden kis városban ez a helyzet.


Reggel, amikor megyek az egyetemre, én is látom, hogy mindenki a dugóban ül, senki nem gondol arra, hogy amíg a ott ül a kocsiban, utána meg keresi a parkolóhelyet, gyalog már rég odaért volna.


#7: Ne mondj ilyeneket, gondolj arra, hogy valaki szeret téged.


Igen, a vészhelyzetek..., na de ha ritkán használják, úgy is akkor derül ki, hogy lemerült :D


Tudok én is az elektromos autókról, de én élőben még egyet sem láttam.

2017. jan. 3. 15:43
 14/28 anonim ***** válasza:
34%

#11


De akkor már gyártsanak olyat, ami kb. sebezhetetlen...

2017. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

11#: Azt nehéz elképzelni, hogy valakinek van kocsija, de nincs a fiókban egy lázcsillapító, ez rossz példa volt.

Vészhelyzetnek azt tudnám elképzelni, hogy elcsúszott a kisfiam, és fejsérülése lett, akkor meg úgy is a mentőknek szokás jönnie.

2017. jan. 3. 15:59
 16/28 anonim ***** válasza:
4%

15.: majd akkor mondd, hogy akinek kicsija van annak biztos lázcsillapítója is, amikot ott vagy a bajban, húznád ki a fiókot és akkir jössz rá, hogy két éve nem kellett és egy darab sincs otthon.

Sebaj, keservesen megtanulod még hidegben, viharban, bajban, van, aki csak a saját kárán tanul, szíved joga :)

2017. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%

Ha valaki pánikbeteg akkor ne is vezessen, mindenkinek jobb így. Nem kell kiforgatni a szavunkat, ha valaki fél a vezetéstől akkor ne tegye. Az autó és a jogsi előny. Ez egy tény, nem vélemény.


Kérdező, a hibrid, elektronikusaknak zöld a rendszáma.

2017. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
10%
Az, hogy nincs kocsid, nem probléma (mert nekem van egy nagyon öreg tragacs, de legalább megy:D), de azhogy nem is akarsz jogsit, az igen. Én ha valakivel tervezek, akkor hosszútávra, és majd ha gyerekünk lesz, akkor biztos vagyok benne, hogy szükségünk lesz arra, hogy te is tudj autót vezetni.
2017. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sincs egyik sem, Pesten élek. Lázcsillapítóm mindig van, pedig 11 éve nem voltam lázas. (Nem, nem járt le. Mindig fel van töltve a gyógyszeres fiók a legszükségesebbekkel.)


Gyereket sem akarok, úgyhogy még amiatt sem kell.

2017. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom, hogy néhányan így fogjátok fel.

Most komolyan otthagynátok ezért, ha amúgy minden más jól alakulna? Na és a gyereket nem lehet babakocsiba vinni, vagy sétáltatni?

Ha legalább a jogsit megcsinálom, akkor nyugodtabbak lennétek?


Én szentül hiszem, hogy meg lehet oldani mindent kocsi nélkül.

2017. jan. 3. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!