Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sem elmélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sem elméletben, sem gyakorlatban nem jön be a legtöbb csajnak a kigyúrt pasi, mégis ha sikertelen valaki a nőknél, ezt javasolják neki?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezel nőket 90%-ban azt fogják mondani, hogy nekik nem a kigyúrt test jön be, és én gyakorlatban is ezt látom, hogy a legtöbb kigyúrt pasinak nincs barátnője viszont olyan pasiknak is van akiknek semmi teste nincsen úgymond. Mégis ha nehézségek akadnak az ismerkedésben, egyből elkezdenek lelkiismeret furdalást kelteni az emberben, hogy ugyan megtettél mindent, hogy fejleszd önmagad? Lejársz heti 3-4szer az edzőterembe, hogy adj a külsődre?


Ha egyszer nem ez kell a nőknek, akkor miért jönnek ezzel?


2017. jan. 3. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert könnyebb erre fogni a sikertelenséget, mint a rossz személyiségre és így mutogathatnak a nőkre, hogy igen, ők a felszínesek, azért nem jön össze a dolog és megnyugszik a kis lelkük.
2017. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
ezt a tanácsot is hasonló sikertelen pasik adják, ennyi
2017. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Azért a kigyúrt meg a sportos között is van különbség. Szerintem egy sportos testalkat nem árt sem az egészségnek - mivel feltehetően sportból, mozgásból következik -, sem a külsőnek.

Nem kell lufira fújni magadat, de ha egy sportos testalkatú és ilyen vézna vagy beles emberkét egymás mellé állítunk, azért egy nőnek, úgy gondolom a sportos testalkat lesz a legszimpatikusabb.

2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Én pont az ellenkezőjét látom a valóságban.Elméletben lehet,hogy ezt mondják a nők,de kimegyek az utcára és annak van barátnője,akinek bőven nagyobb karja és izmai vannak... Az összes ilyennek simán van barátnője úgy,hogy előtte nem volt neki.

De a nők is el is várják ezt,hogy menjél le gyúrni,mert különben nincs esélyed náluk. Lány"barátaim" nekem is mindig azt mondták,menjek el edzeni,legyek izmos és akkor majd lesz esélyem a nőknél.

Mindezt olyanok mondták persze nőként, akik életükbe egyszer nem voltak még edzőterembe kb., de elvárások azért vannak...

2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Pont ugyanezt a kérdést teszem fel magamban mindig ,csak a pénzzel kapcsolatban. Ha kiírom itt, hogy nem találok komoly kapcsolatot, akkor megkapom, hogy biztos nincs pénzem, majd amikor megírom hogy van és azzal csak ribiket tudnék fölszedni, akkor megkapom, hogy biztos kamuzom, mert ha lenne pénzem akkor tuti normális barátnőm. Nem tudom, mit gondolnak egyesek, hogy aki anyagi téren jól áll,vagy éppen ki van gyúrva annak csak úgy magától jár mellé egy barátnő(?)...
2017. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem abban lehet valami, ha egy pasi kigyúrja magát akkor ezzel az önbizalma is nő. A magabiztosság pedig sokkal vonzóbb az izmoknál.
2017. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Az edzőteremben nem csak izmot tudsz felszedni, hanem fegyelmet, önbizalmat és kitartást, mellesleg ki ne találd már, hogy egy nő előbb mond igent egy 60 kilós ropinak, aki két kézzel se bír megemelni egy bográcsot, mint egy rendszeresen edző férfinak? Az a gond veletek, hogy sztereotípiákban tudtok csak gondolkodni. Ha meghalljátok, hogy X férfi gyúr, akkor kapásból egy tömegelős, szteroidozó, syntholt lövő, kopasz, napszemüveges szörnyszülött jut az eszetekbe, aki még a kávéjába is fehérjeport tesz. Nos, had áruljak el egy titkot: 15 éves korom óta edzek, megjártam legalább 30 termet és elmondom nektek, hogy a törzskártyások között kb. 1-2 mániákus gyurma van, akiknek még szemhéjukra is gyúrnak, a többek viszont teljesen átlagos emberek, akikből nagykabátban senki se nézné ki, hogy heti 6-7 órát a teremben töltenek. Persze most januárban tele van az összes terem mindenféle nyomorékkal, akik megfogadták, hogy idén formába jönnek, de állítom a nagy részük jövőhéttől kezdve ugyanúgy visszatér az ész nélküli zabáláshoz, szóval ha szeretnéd megnézni, hogy kik járnak edzőtermekbe, akkor 2-3 hét után nézz le párba és meglátod, hogy nem Hulkokkal vagyunk tele.
2017. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha meg kérdezzük h mutassanak már egy általuk elképzelt ideális minta férfi képet, akkor legközelebb az lesz hogy az nem jó, túl jó.. túl izmos.. stb.. Ha meg szembesitjük hogy ő mondta, akkor egyenesen letagadja, és még téged fog megzsarolni. Ki érti ezt :D De azér legyél határozott..
2017. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A legnagyobb nőcsábászok, élvezkedő nőfalók akiket ismerek, azoknak teljesen nyurga testük van és egyáltalán nem adnak az ilyesmire. Az ilyen tipikus felfújt konditerem töltelék pasik meg (tudom, mert én is jártam oda néha, mások tanácsára) rendre magányosak, azt hiszik rohadt jó pasik, nézegetik magukat a tükörben, de közben maguknak recskáznak otthon.
2017. jan. 3. 19:52
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
1. a kigyúrt nem minden esetben jelenti azt, hogy szarrá van gyúrva, hanem hogy nagyjából ad magára sportosabb (én is adtam tanácsot erre, de nem edzőteremre kell gondolni, hanem mondjuk ha van sok felesleg rajta, akkor fogyon mondjuk futással és diétával, hogy jobban érezze magát a bőrében) Egyébként sok nőnek tetszik a megfelelően kisportolt test (ismétlem a megfelelően) nem arra gondolok, amikor az illető már táplálékkiegészítő szerek és tömegnővelők ezreit nyomja magába, hogy hízzon mert az milyen menő, hogy iszonyat nagy karja van, az szerintem is undorító..
2017. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!