Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire reménytelen huszonéves normális lányt találni? Elkelt már mindenki? Mi ez a nagy sírás itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom eddig jókat nevetni, meg pár problémára válaszolni jártam ide.

Most viszont minden második kérdés ez, hogy nincs normális lány.

Most ez komoly? Teljesen derogál lassan ez az oldal, csak mindenütt azt olvasom, hogy "lehetetlen, nincs, nem is volt" bla bla.

Én nemrég lettem szingli, tény hogy nem akarok még most kapcsolatot, de azért 26 évesen olyan nagyon feladni sem akarom!!!



2017. jan. 4. 07:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Az utolso mondatod tesz kulonbozove az itt nyavajgo masoktol. Te nem akarod feladni, ok meg mindenfele kifogast kitalalnak, csak hogy masokat hibaztassanak, es hogy semmit ne kelljen megtenniuk.
2017. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Majd, ha lesznek normális nők, és férfiak is, akkor lesznek normális kapcsolatok is.
2017. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Az a különbség, hogy nekik a normális lány ott kezdődik, hogy állati jól néz ki, belsőre is tökéletes, okos, stb. Viszont elvárásai a pasival szemben kimerülnek annyiban, hogy feláll neki és be tudja dugni valami lyukba. Tehát vagy tényleg ilyen nem is létezik (mivel senki sem tökéletes), vagy tényleg elkelt, mert az ilyen csajokra nem jellemző, hogy évekig szinglik lennének.

És aki átlagosan néz ki, átlagos életet él, az nekik már nem elég jó.

Akinek átlagos levárásai vannak, annak pedig már ők nem felelnek meg, mikor alkalmi szexen kívül mást nem tudnak nyújtani.


Kérdező, szerintem nem kell pánikolni, a normális pasik és a normális csajok elég gyorsan össze szoktak találkozni, és nem jellemző, hogy évekig kínozná őket a magány. :) És ez minden korosztályra jellemző.

2017. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Diavolino44 ***** válasza:
45%

Ez mindenkinél mas, sok mindentől függ!

Igy nem lehet bekategorizálni, neked milyen lesz a sikered, különösebben nem volt problema az ismerkedés számomra, most 4 hónap telt el mióta egyedul vagyok es rosszabbnal rosszabb tapasztalataim vannak. Netes társkeresőn kb semmi siker a huszonévesek körében, élőben minden hétvégén eljarok szórakozni, rengeteg embert ismertem meg ez a része nagyon élvezetes, lányoknál egy-ket random randi, amiből nem lett semmi. Mivel a szabadidomet, folyamatosan kitölti valami igy annyira nem erdekel, jo-jo azt meg hozza kell tennem en kulfoldon elek, itt sokkal nehezebb, férfiként ismerkedni.

2017. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Heart of Darkness ***** válasza:
78%

Szerintem nem arról van szó, hogy reménytelen lenne normális lányt találni, vagy elkelt volna minden lány, mert ez úgy hülyeség ahogy van. Már magában az a fogalom, hogy "normális lány" nem egyértelmű meghatározás, mert hát kinek mi számít normálisnak, vagy ki mit tart annak és miért..


Ettől függetlenül szerintem olyan párt találni nehéz akivel megvan a bizalom, és teljesen meg lehet előtte nyílni. Akivel megvan a kölcsönös őszinteség, és a szeretet, a törődés.


"Párt" azért írtam, mert nemtől függetlenül nehéz találni olyan személyt akivel minden minden megvan az ember számára ami a boldogsághoz kell.

2017. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%

Hart-nek van igaza.


Egyébként mi a normális? 50 kiló vasággyal, kigyúrt kockás has, csónakbuxa pofázmány, 5 kiló vakolat, műszempilla, műhaj, műcsecs?!


Ez lenne a "normális" ?


Mert ahogy elnézem a mostani férfiakat, mindegyike cafatot akar!

2017. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

tény, hogy sarkosítottam elég rendesen.

Nekem koránt sem ekkora az "elvárásom". Nem érdekelnek a plázacicák. Persze nyilván legyen normál külső, de nem fordítok hátat ha kisebb a cici, vagy van egy kis felesleg, de akkor sem ha nagyon vékony a lány. A belső értékek fontosabbak jóval.

2017. jan. 4. 08:54
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

Hát örülök, hogy nem ekkora az "elvárásod", bár ebben is némi pejoratív dolgot érzek. Úgy írod, hogy megtennéd te, csak nem "jut". Akinek ez lenne a szint alatti nívó, meg aki erre mondja, hogy "luxuscsaj", az ássa el magát!

Mert sajnos ilyet is hallottam! Nem csoda, hogy a rendes nők kiábrándulnak a palikból, mert mindenhol ezt a fajta cafatot dicsőitik és erre verik, erre csorgatják a nyálukat! Tényleg idáig süllyedtetek?!

Mert a kérdésed alapján ezt én is kérdezhetem!


Hova tűntek a rendes, normális férfiak? Akiket hidegen hagynak az ilyen szint alattiak? A rendes, normális nők is kiábrándulhatnak belőletek....

2017. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

kiforgatod a szavaim.

megtenném én?! hagyjál már. mit kezdjek egy kívül tip top, de belül nulla értékrenddel rendelkező csajjal?! elárulod?

Ez pont olyan minthogy számos nő ábrándozik kigyúrt latin macsóról, és ha megkapja, utána meg sír, hogy jaj mellettem még 20 nője is van. és innentől az összes pasi egy büdös tajparaszt.

Egy körülbelüli dolgot írtam le, nyilván ez folyamatosan változik. Az embert ha megfogja valami a másikban ismerkedés során, akkor értelmét veszti mindenkinek a mindenféle elvárása.

2017. jan. 4. 09:19
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Azt is nézd, hogy kik sírnak, hogy nem találnak normális nőt.

Az egy dolog, hogy az ilyen hisztipistik szerint ők normálisak, kedvesek, odaadók, stb, stb. Ők a "rendes fiúk", meg vannak a helyes pasik, akik verik nőjüket, tíz nőt dugnak egyszerre, és bunkók. Csak ez a két véglet létezik, és persze vannak a ribi nők, akiknek csak a nőverő, de helyes pasi kell, a "rendes fiúkat" meg elhajtják.


Hagyd a fenébe ezt az egész gyakoris oldalt, azt tudom neked javasolni. Vagy válaszolj pár ilyen pasinak, mikor hisztikéznek, és írd a végére, hogy 20/L, aztán majd a privátok alapján neked is világos lesz, miért nincs normális csajuk az ilyen "rendes fiúknak".


Aki tényleg normális, azt észre fogják venni a normális lányok, és lesz kapcsolata. Akinek nem, hát annak pedig nem véletlenül...

2017. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!