Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjen egy 25-30 közötti dolgozó férfi?

Figyelt kérdés

A munkahely arra van,hogy ott dolgozunk és ne ott éljük a magánéletünket.Utcán,tömegközlekedésen illetlen és zavaró megszólítani egy lányt.

Üzletbe vásárolni járnak a lányok nem cseverészni.

Szórakozóhelyre is azért jár az emberlány,hogy bulizzon.

Online társkeresőkön csak nagyon magányos vagy senkinek se kellő emberek vannak.

Sorolhatnám tovább is,ezt mind lányok írták és mondták.

Lányok,van egyáltalán olyan szituáció,ahol nem kaptok hisztériás rohamot attól,hogy rád köszönnek?


2017. jan. 4. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Itt mindenki az általad felsoroltak ellenkezőjét fogja állítani, akármennyire széles mintán alapul a véleményed. Álszent népség ez :)
2017. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát akkor rendelj magadnak neten egy ukrán menyasszonyt, és el van intézve!


Amíg ennyi eszed van, hogy egységes tudatként kezeled a női nemet, és nem fogod, hogy mindenki saját véleménnyel rendelkező, egyedi személyiség, addig nem is érdemelsz csajt.

A Zsuzsi munkahelyen nem ismerkedik, mert házi nyúlra nem lő. A Kati meg ott ismerte meg a férjét.

A Manci nem ismerkedik diszkóban, a Gizi meg minden héten ott keresi álmai lovagját.

Az üzletben az Esztit nem lehet megszólítani, a Márta pedig kimondottan várja, hogy szólítsd már meg, ha már egy fél órája őt nézed.

Online társkeresőn fent van a Reni, és baromi sértőnek tartja, hogy szerinted ő senkinek nem kell, csak mert elfoglalt, és úgy gondolta, kipróbálja.


Sorolhatnám én is a végtelenségig, de akkor szerintem jobban jársz, ha nem zavarod itt össze a fényes elmédet azzal, hogy nőket kérdezel, mert az nem a te műfajod.

De mondjuk beszéltél már pasikkal, hogy ki hogy ismerte meg a csaját? Hátha az tanulságosabb lesz. Pl. azzal együtt, hogy hány nő utasította őket vissza, mire egy összejött.

2017. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha a lany szemeben te vagy a megfelelö es van batorsagod, akkor mindenhol alkalmas!


Ne azt nezd, hogy miert ne, hanem, hogy hogyan!


Munkahelyen ez vezethet nagyon egyszerüen kellemetlensegekhez, de pl. egy üzletben mi veszitenivalod van? Szorakozohelyen azert nehez, mert nagy a zaj es a jobb csajoknal rengeteg felreszeg agyrem probalkozik. De, ha neked van olyan kisugarzasod vagy stilusod, ami felkelti a lany erdeklödeset, akkor ott is eselyes lehetsz... es szinte mindenhol mashol is.


Annak ellenere, hogy böven kaptam kosarat, sosem bantam meg, ha megszolitottam egy lanyt. Azt azonban igen, amikor meg sem probaltam.

2017. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
A stílusod elég érdekes. Nem tudom, a nőgyűlöløk miért akarnak nőt.
2017. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
#4: a kérdésben semmi nőgyűlölő nincs. Te viszont paranoiás lehetsz.
2017. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Emberlány, hisztériás roham - átfolyik a maszk alatt. Olyan "kedves leszek a csajjal, akit dugok, de egy büdös qrva".
2017. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nőgyülölő.

Csak egy többszörösen visszaköszönő indoklást akartam megbeszélni.

2017. jan. 4. 17:46
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:
Kavalier elso mondata a kulcs!!!
2017. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Itt 10 nőből minimum 8 betegesen félénk, önbizalomhiányos, némelyik zsigerből nőgyűlölőzi azokat, akik neki nem tetsző dolgokat mer leírni, szóval az itteniek véleményére ne sokat adj. Mert amit itt tapasztalsz, az sokszor csak egy betegesen rettegő női különítmény véleménye, akik panaszkodnak, hogy ők nem kellenek senkinek, de neten nem ismerkednek, mert biztosan pszichopata vagy, élőben meg valószínűleg azért nem megy oda hozzájuk senki, mert elbújnak a tömegben, vagy taszító/semleges a kisugárzásuk. Szóval ha valaki az itteni huszonéves, szűz, nulla szociális élettel rendelke véleménye alapján próbálná elképzelni, hogy milyen lehet a világ, akkor az egy nagyon rossz hely lenne. Mert hát valljuk be, sok nő szemében minden baj. Ha nem mész oda, az a baj. Ha odamész, az a baj. Ha neten ismerkedsz, az a baj. Ha utcán mész oda, az a baj. Ha megválogatod,hogy kivel állsz szóba, akkor biztosan túl nagyok az igényeid. Ha nem válogatod meg, akkor meg neked biztosan mindegy, csak p*na legyen. Egy szó mint száz, próbálkozz nyugodtan bárhol, ahol úgy gondolod, hogy neked tetsző lányok vannak, és ne hallgass az itteni nőkre, a jelentős részüknek annyi valós tapasztalata van az ismerkedéssel, mint a pápának.
2017. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre én azt mondom, bárhol, bármikor. Amiket leírtál tények, de kifogások is egyben. Szerintem nem zavaró meg illetlen megszólítani tömegközlekedésen egy lányt, sőt... elég jól el lehet beszélgetni, ha olyan a szitu (vagy alalkítod a szitut.)

Üzletbe: a közelbe van egy bolt, ott egy árufeltöltő lánnyal beszélgetek pár hete.

Szórakozóhelyen ismerkedni is lehet, de nem arra való. Ha jól csinálod, ott is fel szedhetsz pár csajt. 1éjszakásra gondolok, de ki tudja..

Online is lehet, kinek mekkora szerencséje van :Én pl. az előző páromat onnan ismertem meg!


Kérdem én: ha pl szüleink nem jártak sehova, meg mindenbe csak a kifogást kerestek, mi hogy lettünk? Vagy bármelyik pár a való életbe?


Én is dolgozok, tudom miről beszélsz, de ezek csak kifogások. 29/f

2017. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!