Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 41 éves magas beosztásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves magas beosztásban dolgozó, korábbi élsportoló vagyok. Két nő között kell választanom. Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
20 éves házasságom során két gyerekem született, akiket mindennél jobban szeretek. Ők most 13 és 10 évesek. A házasságom harmonikusan működött egészen 2009-ig:akkor a feleségem szerelmes lett egy férfiba. Azért, hogy a családot egyben tartsam és a feleségemet visszakapjam, bármire hajlandó voltam: ajándékokkal halmoztam el, utazásokat kapott,nem kellett dolgoznia, családi ház építkezésébe fogtunk.... Időközben ez a próbálkozás minden pénzemet elvitte, anyagilag teljesen padlóra kerültem (korábban luxus életet tudtam biztosítani nekik). 2012 egyik délutánján újra arra mentem haza munka után, hogy a feleségem megbeszélte a gyerekekkel, hogy holnaptól két otthonuk lesz, mert ő újra talált magának valakit (egy huszonéves, korban sem hozzáillő kisfiút). Elköltözött, én pedig később találkoztam egy számomra kedves lánnyal. 29 éves, gyermektelen, szakmájában sikeres, vonzó nő. Gondoskodó, és elhalmoz a szerelmével, rajongásával. Olyan figyelmet és törődést kapok tőle, amit korábban még sohasem tapasztaltam. A szexuális életünk is olyan, amilyet álmodni sem mertem volna. Neki anyagiakban nem tudok már semmit sem nyújtani, igaz, ezt nem is várja el. Elfogadta a gyerekeimet és ők is a barátnőmet. Ezt a kapcsolatot viszont beárnyékolja a mai napig tartó válási és gyermekelhelyezési procedúra. Egyre többet vitázunk, mert a barátnőm türelmetlen, rosszul viseli a kialakult, nem egyértelmű helyzetet, és azt, hogy a feleségem a gyerekeket is felhasználva újra vissza akar költözni hozzám. A fiatal fiúcska hamar lelépett mellőle, most újra nálam próbálkozik. A bírósági tárgyalásunk dec. 4-én lesz, addig tiszta vizet kell öntenem a pohárba. Vissza kell fogadnom a hűtlen feleségem a család kedvéért vagy merjek belevágni az ismeretlenbe a barátnőmmel?

#válás #újrakezdés #döntésképtelenség #gyermekelhelyezés #próbálkozás #felrelépés #két nő közötti döntés #feleség visszatérése #házasság a gyerekek miatt
2013. nov. 13. 11:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
40%
férfi nem lettél 41 év alatt!
2013. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

A család kedvéért? Szerintem ha visszaköltözne a volt feleséged, attól még nem lennétek egy család.


Mindenkit annyira becsülnek meg, amennyire ő becsüli saját magát. Az új barátnőddel valószínű az önbecsülésed is helyreállt, úgyh neked normálisnak kell maradnod a gyerekeid miatt a válási procedúrában.


Viszont ha az új barátnőd mellett döntesz, muszáj számára is egyértelművé tenned a helyzetet, mert te is akkor tudsz támogatást kapni tőle, ha ő is magabiztos.

2013. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%

Hali!

Ki az pontosan ebben a kapcsolatrendszerben, aki igényli, hogy válassz?

Nem lehet kibővíteni a házat, hogy mindenkinek saját lakrésze legyen ott? A gyerekek közelében lehetsz így, és nincs valódi gyermekelvétel sem így.

2013. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lehet egyszerű tényleg.

Ami az írásodban feltűnt, hogy a te érzelmeidet egyáltalán nem írtad le sem a feleséged, sem a barátnőd felé.

Na de ez a te dolgod.


A feleséged, ha másfelé nézelődik és új "dolgokra" vágyik, ezt nem fogja abbahagyni csak azért mert elhagyta őt a fiatal pasi.

Egy negyvenes nőnek nagyot taposott ezzel a kisfiú az önbizalmában.

Ilyenkor a nők hajlamosak azt érezni, hogy nem kellenek senkinek. Ott vannak félig elváltan, félig új életet kezdve de már megélve az első kudarcokat.

Szörnyű érzés. Legkönnyebben persze a volt férj/élettárs figyelmét lehet megszerezni, ezért megy hozzád.

Most kicsit meg van gyengülve, így a könnyebbik utat választja.

Majd melletted szépen megerősödne, visszanyerné az önbecsülését, és akkor újra jönnének a kicsapongások, hogy neki más kell.

A feleségeddel az egyensúly, szerintem már ott felborult, amikor anyagiakkal motiváltad arra, hogy melletted maradjon.

Neki nem szabadott volna hagynia, hogy magadat anyagilag tönkre tedd. Tehát a felállás az volt, hogy amint "rosszat" csinált, amikor másfelé nézelődött, egyből pozitívat kapott. Ezzel a saját hitelességedet buktad el.


Nem hinném, hogy kellene ezek után energiát fordítanod a feleségedre. Vágj bele új dolgokra. A 29 éves barátnődről jókat írtál, rá érdemesebb fordítanod a figyelmet.

És azt se felejtsd el, hogy ő az elsődleges külső szemlélő. Nagy valószínűséggel külső szemlélőként tisztábban látja a dolgokat a feleségeddel mint te. Érdemes lenne rá jobban odafigyelned.

2013. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

" a te érzelmeidet egyáltalán nem írtad le sem a feleséged, sem a barátnőd felé."


Valóban!

2013. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%

Rosszul írtad! Akit te találtál magadnak, az egy huszonéves, korban sem hozzádillő kislány!

(Kettős mérce, igaz?)

2013. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben a kevésbé önzőt választanám, és úgy tűnik, ahogy leírtad ez az új lány, tehát én a b)-re szavazok. A feleséged elkrta, "nem kicsit, nagyon". Felnőtt ember, a tettei következményeket vonnak maguk után. Én a helyedben ezen a címen már nem élnék vele. Van amit csak egyszer lehet elszabni az életben, és ez pl. pont egy olyan szerintem. Attól még lehetsz jó apja a gyerekeidnek, hogy nem együtt éltek, még ha a feleséged nem is ezt sugallja, akkor is.
2013. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Ismertem hasonló faszit mint te, ott a fazon visszafogadta az asszonyt(hasonló szitú volt, csak minimálisan volt fiatalabb a faszi, és menet közben derült ki, hogy nincs pénze, amiről asszonyka csak menet közben jött rá)szóval visszafogadta a fazon,ujra kezdték és ezzel a lépésével az egész életét tönkre vágta.Ma már csak egy roncs, árnyéka önmagának.
2013. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged hagyd a francba! Nem szeret, nem foglalkozik Veled, csak a pénzed kellett neki, most hogy kidobták, meg mászna vissza feltöltődni. A barátnőd fiatalabb, de a leírtak alapján szeret Téged; a gyerekeid elfogadták a barátnődet és viszont. Elég egyértelmű: válj el (addig meg tartsd az 5 lépés távolságot a feleségedtől) és maradj a barátnőddel!
2013. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%
én egy k*rvát nem fogadnék vissza.
2013. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!