Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a nőknek számít a pénz társkeresésnél, amikor az anyagi jólét mindenkinek adott más országokban?

Figyelt kérdés
Külföldön egy csöves is megkeres annyi pénzt ami itt 500 000 forint, ami atom burzsoának számít magyar színvonalban. Azok a pasik, akik azt állítják azért nem találnak barátnőt, mert nem gazdagok, miért nem gondolnak arra, hogy mindenki lehet gazdag, aki hajlandó külföldre menni? Vagy ez is csak egy újabb kifogás a kifogások hosszú listáján, hogy jaj nem vagyok gazdag?
2017. jan. 5. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Azokban az országokban, ahol ennyi a minimálbér, jellemző hogy az emberek többségének nincs saját lakása, csak bérli, ami sokat elvisz belőle. Plusz az árak is magasabbak.
2017. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
És akkor most nézd meg, külföldön mennyibe kerül a megélhetés. Igen, jobbak a bérek, talán a kiadásokhoz mérten is jobbnak számítanak, de ott sincs kolbászból a kerítés, nem leszel helyi viszonylatban kőgazdag mosogatóként.
2017. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sosem mondtam ilyet. Nekem momentán több a pénzem, mint amennyire szükségem van (nem volt ez mindig így, nem is lesz vélhetően), de ez nem érdekel senkit. Igaz, engem sem.
2017. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez már tényleg a röhejes kategória.

Mondjuk nem vesztünk vele semmit, ha minden itt síró pasi inkább kimegy az osztrákokhoz csövesnek, így nézve jó maga az elképzelés.


Én mondjuk jobban örülnék egy olyan mozgalomnak, hogy senki sem hajlandó sza.rért-hú.gyért elvállalni a munkát, és kénytelenek lesznek a munkaadók annyit emelni a béreken, hogy legalább éhenhalni elég legyen egy embernek.

De ehhez az is kell, hogy ezek a pasik ne érjék be azzal, hogy anyunál laknak a kisszobában, kicsit többre akarjanak törekedni.

2017. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nehogy azt képzeld, hogy külföldön kolbászból van a villanypásztor. Kint is megkérik az árát mindennek ugyanúgy. Nem véletlenül laknak munkásszállón vagy többedmagukkal albérletben a kivándorlók. Kéregetésből meg sehol sem lehet meggazdagodni.
2017. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%

Kedves kérdező!


Gondolom ez egy olyan vicces kérdés mert ennyire senki nem lehet hül... nem ezt nem írom, but.. nem ezt sem! Szűklátókörű.

Attól, hogy külföldre mégy még nem leszel automatikusan gazdag és nem, sajnos nem fogsz 500.000 Ft ot keresni csövesként. Amennyiben te csöves vagy és 500.000 Ft ot keresel továbbá nagy anyagi jólétben vagy akkor kérlek add meg az ország nevét ahol letelepedtél mert elcsövelnék én is arra.


Azok a férfiak akik meg arra panaszkodnak, hogy azért nincs csajuk mert nem gazdagok, azok nyilván olyan nőket keresnek akik azt gondolják, hogy külföldön mindenki baromi jólétben tengődő csöves.

2017. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a foldgolyo nagy reszen szegenyebbek az emberek. ne haragudj,de a vilag nem svajcbol meg dubaibol all. bar dubaiban is egy egy.munkasemberrel elbeszelgethetnel, es orulhetsz,hogy magyar vagy.
2017. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!